Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ustawienie bota 2.1.0 - naprawa po przekręceniu się 27.10.2012!


Cutty Flam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustawiamy bota wg. tego tematu;

http://www.mpcforum.pl/topic/754625-tutjak-wlaczyc-kilka-kont-bo-bledzie-z-27102012/

(bot jest ciągle odpalony)

1) ściągamy najnowszą wersję bota (2.1.0)

2) wypakowywujemy go do folderu użytkownika windowsa

 

 

Windows NT: c:\winnt\profiles\[user]\sfBot\

Windows XP: C:\Documents and Settings\[user]\sfBot\

Windows Vista: C:\User\[user]\sfBot\

Windows 7: C:\User\[user]\sfBot\

Wine: /home/[user]/.wine/drive_c/users/[user]\sfBot\

 

3) odpalamy, wchodzimy w ustawienia

4) ustawiamy na wszystkich kontach to co chcemy, klikamy ok

5) wyskakuje nam error, klikamy ok, zamykamy bota.

6) klikamy start, wpisujemy %appdata%, enter.

7) szukamy folderu sfBot, wchodzimy w niego, otwierami sfBot.ini notatnikiem.

8) tak ma wyglądać pasek server(server odpowiedni wpisujecie przy każdej postaci):

 

zxxz.png

 

9) zapisujemy, otwierami bota.

10) klikamy drzwi(zaloguj) i przycisk play(start)

 

I działa ;)

 

Ścieżka do bota być może nie ma rożnicy, podaje miejsce tak jak mi działa ;)

Powodzenia boty! :D

 

www.sfbot.de

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chcę nic mówić , ale nie prościej po prostu zrobić to i gotowe wrzucić ? -_-

 

 

Zrobiłem wszystko wg. "Poradnika" i nadal nie działa .

 

 

@EDIT: Olejcie wersje . Ja używam 2.0.1v i działa :) Na 2.1.0 nie chciało odpalić a na starszej poszło :)

 

Poradnik jest poprawny , tylko wersja ch... słaba :)

 

 

POLECAM WERSJĘ 2.0.1v !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...