Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Da się sprzedać / oddać postać za 6300 PZ?


ZiomalZfirmyHG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, kupiłem postać, którą niewygodnie mi się gra, oddawałem Tarica ale zapomniałem jak, chciałbym teraz oddać Lee Sina lecz nie pamiętam jak i nie wiem czy wgl. się da... Proszę o pomoc.

Take it easy my friend

Opublikowano

Tak, lecz jak wykorzystałeś talon od supportu, czyli do nich pisałeś w tej sprawie, to okazja padła.

 

Jeszcze masz 3 zwroty w grze, lecz tymczasowo jest ta opcja wyłączona.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

A żeby oddać wchodzisz do zakładki Sklep > Zakupy, i tam masz przycisk zwrot.

 

 

@2x down

Wiem ... myślałem o tym, a wcześniej myślałem o Inne :DxD

Opublikowano

lee sina chcesz oddać , nie opłaca się gdyż jest to dobra postać :D

 

Ja nie umiem nim grać, wgl. nie ogarniam nic prócz Garena (go jeszcze prawie nie ogarniam :D) bo jestem newbie w lolu, gram od piątku -.- Lee Sina kupiłem ale rozmyślałem nad Riven ale ona jest za free w tym tyg.;D więc odpuściłem. :D

 

A żeby oddać wchodzisz do zakładki Sklep > Inne, i tam masz przycisk zwrot.

 

Właśnie o to mi chodziło o te właśnie zwroty :D

Tak, lecz jak wykorzystałeś talon od supportu, czyli do nich pisałeś w tej sprawie, to okazja padła.

 

Jeszcze masz 3 zwroty w grze, lecz tymczasowo jest ta opcja wyłączona.

 

 

@2UP

Sklep >> Zakupy i tutaj jest zwrot. A nie "inne"

Thx za poprawkę @2up'a. Już all wiem, thx.

 

 

Do supportu jeszcze nie pisałem, ponieważ nie myślałem nawet że oni takie coś robią :D Thx za to, na pewno kiedyś się przyda ;]

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...