Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zapowiedz]Pierwszy JAIL na 1.4.2 [s40-of wl.-no hamachi]nigdy nie zapomnisz tego JAIL-A


stworekpl

Czy Ci Się Podoba poczatek JAILSTARA  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ???


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BARDZO WAS PRZEPRASZAM ZE NAPISALEM ZE NA 1.4.2.NAPRAWDE SORKI BO NIE MA JESZCZE PLUGINÓW.JESZCZE RAZ BARDZO PRZEPRASZMA.MAM NADZIEJE ZE JEDNAK ZAGRACIE. :( :( :(

WITAM !! JAILSTARS

OTO PIERWSZY SERVER JAIL NA 1.3.2

CO OFERUJEMY :

MILĄ ATMOSFERĘ,

DOBRĄ ZABAWĘ,

I ZERO LAGÓW MNIEJ WIĘCEJ :D

 

 

 

 

 

strzalka.gifTYP: JAIL

 

strzalka.gif Sloty: 40-Na start

 

strzalka.gif IP: PODAMY PRZY STARCIE

 

strzalka.gif Potwory: OFF

 

strzalka.gif Zwierzęta: OFF

 

strzalka.gif PvP: NA SPACERNIKU

 

strzalka.gif Premium: NIE WYMAGANE

 

strzalka.gif Nether: OFF

 

strzalka.gif BialaLista: OFF

 

 

 

 

 

 

ZACZYNASZ JAKO NIEWOLNIK W WIĘZIENIU I MUSISZ ZBIERAĆ SUROWCE A POTEM SPRZEDAWAĆ W SKLEPIE.

ŻEBY DALEJ PRZEJŚĆ.JEST 11 SEKTORÓW I NIE SA ZBYT TANIE ŻEBY TAK SZYBKO NIE SKONCZYC GRY.NA SERVERZE JEST:STOŁÓWKA,SPACERNIK,SKLEP GŁÓWNY, CELE,EVENTOWNIA,ZBIOROWISKO VIPÓW I SUPER VIPÓW I OGRODOWISKO.JAK NARAZIE MOZE JESZCZE COS DOJDZIE.

 

 

 

 

REKRUTACJA OTWARTA !

SERVER OTWIERAMY MNIEJ WIECEJ OD 7 DO 14 DNI.

NUMER GG:45115659

 

wymagania na rekrutacje:

-min.14lat

-doświadczenie min. 7/10

-premium

-ortografia !

-pomaganie innym graczom

IP ADMINOM I MODERATOROM PODAM PÓZNIEJ.

Opublikowano

Stworek przeczytaj - a poza tym lubię serwer - Jail

- Jak coś nick RastaStyle

 

Podawajcie wzór na moda i adma !!!

:P

 

 

 

 

ZAPRASZAM NA SERWER – POLECAM SERWER

PONIEWAŻ MIŁA atfosmera I TAK DALEJ …….. czekam na ip:

Opublikowano

Witam !

 

 

Składam podanie na Moda/Admina:

 

 

Wiek: 17 lat

 

Doświadczenie z Minecraft: od Alpha

 

Komendy: 8/10

 

Ortografia: Dobra

 

Premium: tak

 

Pomagenie: Oczywiście :) po to jest Admin żeby pomagać

 

Jak coś jeszcze dopisać to napisz

Opublikowano

Wiek:14lat

Doświadczenie : Dobre 8/10

Nie ;(

ortografia : TAK

pomaganie innym graczom:tak chętnie pomogę innym graczą.

Opublikowano

REF

 

Wiek:14lat

Doświadczenie : Dobre 8/10

Nie ;(

ortografia : TAK

pomaganie innym graczom:tak chętnie pomogę innym graczą.

MOZE i bym cie przyja gdyby nie non premium
Opublikowano

Zapowiedz bardzo fajna Fajnie sie zapowiada napewno wbije tylko troche fail z tym 1.4.2 ze nie ma pluginow ale to nic . Napewno wejde ; D

Opublikowano

widać admin dziecko "bendzie"

I to nie jest pierwszy serwer jail dzieciaku..

a co ci sie nie podoba. inta mam wolnego narazie i wolno spr.PIERWSZY 1.4.2 by byl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...