Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.4.2]Pliki serwerowe na serwery typu kwadratowa masakra !


HARDOCxMETIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

91856158011682014676.png

Siemka , chciałem zaprezentować wam moje pliki na serwery Minecraft 1.4.2 typu Kwadratowa Masakra !

Pracowałem na nie od dłuższego czasu . Myślę że wam się spodobaja ! :) Możliwośc odpalenia plików dla systemów : 32bit i 64bit .

 

 

 

 

 

26069689784779853126.png

  • AuthMe - Odpowiada za logowanie . 100% PL
  • CoreProtect - Możemy zobaczyć kto postawił/zniszczył blok .
  • LifeMC - Dodaje życia na serwer .
  • PermissionsEx - Dodaje rangi na serwer .
  • mChatSuite - Coś w stylu ChatManeger jednak dużo lepsze .
  • World Edit - Edytowanie świata .

16006138804958486822.png

 

Na serwerze są 2 rangi :

- Gracz

-Admin

 

Jak nadać range ?

 

Przez konsolę : pex user <nick> group set <nazwa rangi>

Na serwerze : /pex user <nick> group set <nazwa rangi>

 

 

 

 

Jak sprawdzić blok ? (tzn. kto postawił / zniszczył)

 

Wpisujemy komendę : /co inspect

 

 

 

 

LivesMC

 

Małe info :

W moich plikach ustawiłem :

Maks. ilość żyć : 10

Na start : 3

Aby odrodzić tracimy : 1

 

Komendy :

/lives - sprawdzamy naszą ilość żyć

/lives <nick> - sprawdzamy ilość żyć innego gracza

/revive <nick> - odradzamy innego gracza

 

UWAGA ! Nie można samemu się odrodzić !

 

AuthMe

Rejestracja : /register <haslo> <haslo>

Logowanie : /login <haslo>

Zmiana hasla : /changepassword <stare haslo> <nowe haslo>

 

 

 

 

Be

43360832246193586400.png

 

Narazie w pliku archiwum , jednak za jakiś czas w formie instalatora !

 

Link :

 

http://speedy.sh/X9XFs/1.4.2-Pliki-Serwerowe-By-Rendi93.zip

 

Bez permissionsex :

http://speedy.sh/6X6RN/1.4.2-Pliki-Serwerowe-By-Rendi93-bez-permissions.rar

 

 

Zakaz kopiowania !

by Rendi93 .

brak

Opublikowano

Takie pytanie, poco robić ciągle te same serwery ? :/

To już się robi nudne... zróbcie coś własnego

Ale prezka mnie do pobierania nie ciągnie no ale później może pobiorę i lookne

PS. Czemu by Rendi ? :D

NAJLEPSZY SERWER METIN2

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale po 1 na uja robiłeś te pliki?

Będzie jeszcze więcej Kwadratowych Masakr, Kwadratowych Światów i innych gówien tego typu.

A 2 na uja Permissions na takim serwerze?...

5465845486.png

Opublikowano

@Maka.Paka!

 

Taki nick używam w grach m.in. w Minecraft .;p (Patrz Sygna)

 

@Risen.

 

Po to aby odróżnic np. admina od gracza :)

 

@Edit

 

Robię takie pliki ponieważ wiele osób (dokładnie 5-10) pyta skąd wziąść pliki na serwer kwadratowa masakra :) Ja tylko pomagam .

brak

Opublikowano

Ale te serwery to porażka...

Zamiast wymyślić coś nowego, oryginalnego to Ci robią Kwadratowe Kutasy

A Pexa wywal z plików. Jak ktoś będzie adminem to będzie miał nick na czerwono, bo będzie miał też OP, a rangi na takich serwerach są bezsensu. :>

5465845486.png

Opublikowano

Chodzi mi oto, że jak dla mnie to jest zwykłe podrabianie czyjegoś pomysłu.

Skkf stworzył oryginalny fajny serwer, to masz... Rzuciło się pierdyliard 9 latków, którzy myślą, "rze jag stworzom serfer jag es ka ka ef benda fajne".

To mnie najbardziej boli. :P

Ale koniec tego offtopu... :<

5465845486.png

Opublikowano

Pobiorę na pewno i dam ci like'a, ponieważ zrobię serwer hamachi i z bratem i kolegami będziemy grać w mini kwadratową masakrę :)

258241432985440392180.png

Opublikowano

Sorki, ale nie potrzebnie troche robiłeś te pliki ;/

Zrobienie takich pluginów to 2 minuty, a pliki startowe i properties to 3 minuty roboty razem z pluginami.

 

ale daje like za chęć zrobienia ''Plików serwerowych"

svh03y.jpg


Opublikowano

@warzniak19

 

Wiesz łatwo mówić . Samo spolszczenie nie których plików (Authme i mchatsuite) zajeło dobre 20 minut :)

 

@Edit

 

Za niedługo będę również robił pliki serwerowe na freebuild lub hardcore ;)

brak

Opublikowano

Aha spoko.

Nic nie dałeś w permissions, a to jest najważniejsze...

Jest pełno, ale to pełno błędów...

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano
Sorki, ale nie potrzebnie troche robiłeś te pliki ;/

Potrzebnie, potrzebnie.

Dla początkujących edytowanie gotowych plików jest o wiele łatwiejsze niż robienie ich od zera.

 

Dla autora lajk za chęci, być może skorzystam :P


897771404427433574016.png

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

POLUBIŁEM grać z innymi na serwerze I WIĘC nie oszukują. PROSZĘ POLUBIŁEM być z tobą. POLUBIŁEM Spera KWADRATOWA Masakra :):D

 



PSZYDA MISZE GRAC Z INYMI PROSZE PROSZ

:)



Pobrałem to i szczerze? Pełno podstawowych bugów, nawet taki na kopiowanie itemków.
Na razie nie polecam. Zobaczymy co będzie potem.



Ale te serwery to porażka...
Zamiast wymyślić coś nowego, oryginalnego to Ci robią Kwadratowe Kutasy
A Pexa wywal z plików. Jak ktoś będzie adminem to będzie miał nick na czerwono, bo będzie miał też OP, a rangi na takich serwerach są bezsensu. :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...