Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź! Server MCPL Survival [Frakcje] 24/7 Pluginy Medieval Non-Premium


MasteReset

MCPL-Survival Server Frakcje 24/7  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pomys? ci si? podoba?

    • Tak
      4
    • Nie
      0
  2. 2. Jak cz?sto b?dziesz gra??

    • Wcale
      0
    • Mniej ni? 2 dni w tygodniu
      0
    • Mniej ni? 5 dni w tygodniu
      0
    • Mniej ni? 7 dni w tygodniu
      1
    • Codziennie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W najbliższym czasie otwarty zostanie server survival z frakcjami. Server będzie posiadał 100 otwartych slotów, a z czasem ich ilość będzie zwiększana. Dostępne będzie także forum i server TeamSpeak 3.

 

 

SPAWN:

 

 

 

 

 

20121030203648.png

 

Są także wioski i inne zamki, które pierwsi gracze/gildie mogą sobie przywłaszczyć. Wystarczy je znaleźć!

 

20121030204955.png

 

 

 

 

 

Taki mały fail, zapomniałem kliknąc F1 przy robieniu screena :P

 

 

Na koniec piękny widok ze zamku w którym się spawnujemy:

 

 

 

 

 

 

20121030203749.png

MINECRAFT

Opublikowano

Wow, ile twój ekran ma roździelczości? około 10 minut się obrazy ładowały.

Pomysł fajny ale zamek na spawn jest po prostu P.R.O

P-Powerful

R-Resistant

O-OMG

Opublikowano

Wow, ile twój ekran ma roździelczości? około 10 minut się obrazy ładowały.

Pomysł fajny ale zamek na spawn jest po prostu P.R.O

P-Powerful

R-Resistant

O-OMG

 

DZIEKUJE! :) A co do rodzielczosci to mam ekran full HD i mc na full detalach. Fakt, mogłem wrzucić screeny troche mniejsze ale tak też jest dobrze :)

MINECRAFT

Opublikowano

Master restet szukacie Administracji jak tak odezwoj sie gg lub skype

gg:43601269-pisz jak nawet mnie nie bd

skype:pisz nawet jak mnie nie bedzie

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Narazie mamy 3 adminów, w razie potrzeby otworzymy rekrutacje na forum.

MINECRAFT

Opublikowano

DOBRA WIADOMOŚĆ! JUTRO OTWARCIE 50 SLOTÓW, A NIEDŁUGO 400 SLOTÓW!

 

 

@Edit - otwarcie 50slotów w niedziele. DOBRANOC :)

MINECRAFT

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...