Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][20 slotów][Dedyk]MinecraftPiecki[FB][NO-WL][24/7]


Addox97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMinecraft PieckiDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s9.mineserv.eu:11686

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

LWC, NoLagg,ChestShop,MCJobs

1337425578-U363900.png

Addox97, DriverPL

1337425590-U363900.png

Serwer jest nowy, w fazie testowej sensie możliwe usterki i bugi. Chciał bym sprawdzić się w tworzeniu serwera ! Zapraszam ! Potwory są wszędzie ale creepery nie rozwalają powierzchni.

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

admin gora 10 lat ortografia -100 nic obraza zabija dziecko jakies pojeb powiedzialem zw z kolega zara wracam a mialem lekcije do zrobienia i skonczylem o 23 wiec on mi dzialke ucunol i itemy stracilem dziecko pojeb i dostalem bana powod ogarnij sie kurwa pierdol sie adminie suko pojebana w dupie mi pogrzeb bo mi jakos kolec wlaz hahah!

Opublikowano

admin gora 10 lat ortografia -100 nic obraza zabija dziecko jakies pojeb powiedzialem zw z kolega zara wracam a mialem lekcije do zrobienia i skonczylem o 23 wiec on mi dzialke ucunol i itemy stracilem dziecko pojeb i dostalem bana powod ogarnij sie kurwa pierdol sie adminie suko pojebana w dupie mi pogrzeb bo mi jakos kolec wlaz hahah!

 

Przepraszam cie bardzo nie mam 10 lat....

Musze cos ci wytlumaczyc. Jeżeli wchodzsz na serwer i obrażasz adminow UWAGA cytat " jebany adminie dawaj mi bana suko pierdolona" "mam wyjebane na ten serwer" itp.... Te slowa swiadczą o twojej inteligencji.

Zostales zbanowany, gdyż nie pozwole aby jakiś niedorozwoj obrazal moich kumpli na serwie....

 

Aha i jeszcze jedno dostales bana z powodem: Ogarnij sie! I NIC WIĘCEJ !!!!!

1377774857-U369478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...