Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak otworzyć dwie tibie na raz


dannyy1029

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym mini poradniku chciałbym przedstawić wam , jak otworzyć 2 tibie na raz( niestety tylko dwie) nie ryzykując ściąganiem MC ,czy bawieniem się w samodzielne go zrobienie!

 

Żeby uruchomić 2 tibie na raz potrzebny jest nam tylko 1 mały programik o wielkości tylko 2.5MB!

Tym programem jest Sandboxie!

 

DL:

(skan nie jest potrzebny gdyż jest to orginalna strona tego programu)

 

 

Po zainstalowaniu programu mamy możliwość otworzenia dwóch programów na raz!

 

 

Jak to zrobić?

Załóżmy ,że chcemy odpalić dwie Tibie

 

Włączamy pierwszą normalnie ,a żeby uruchomić drugą należy nacisnąć na jej ikonę ppm

Następnie wybieramy "Uruchom w piaskownicy"

 

Wyskoczy nam okienko Sandboxie

 

Wybieramy DefaultBox i naciskamy OK

 

 

I oto cała filozofia!

Mamy 2 tibie włączone na raz!

 

 

 

 

 

 

Działa także z innymi programami!

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję ,że pomogłem - jeżeli tak to daj +

 

 

 

Do moderatora: Proszę o zdjęcie mi 5% warna!

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Długi?

 

Naciskasz otwórz w piaskownicy > ok i już masz mc pod każdą wersje tibi

 

 

@upx2

Tak to orginalna strona

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Jeżeli gracie na OTS to można dopisać /gamemaster i da się odpalić więcej tibii, jednak MC jest najlepszym sposobem, chociaż tut jest ubogi

h6IduA1.png

Opublikowano

Dla zainteresowanych kiedys byla wlamka na oryg strone i podmienili pliki i duzo osob dostalo haka,

znam osoby ktore korzystaly tylko z tego programu, bo niby ma na celu zapobiec przed hakowaniem i tym sposobem padli ofiara ;)

tak ze uwazac

Opublikowano

Dla zainteresowanych kiedys byla wlamka na oryg strone i podmienili pliki i duzo osob dostalo haka,

znam osoby ktore korzystaly tylko z tego programu, bo niby ma na celu zapobiec przed hakowaniem i tym sposobem padli ofiara ;)

tak ze uwazac

Widzę, że bardzo lubisz straszyć ludzi, nie mając najmniejszego pojęcia co piszesz...

 

@topic

Dzięki, przyda się.

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...