Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] 097 vs Móraż


097

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Wyzywający:097

Wyzwany:-

Wstawianie prac do: 3 DNI

Głosowanie do: 3 DNI

Tematyka:

Notatka:16

2cql8d2.png

 

pojedynki ;

win - 4

lose- 2

 

Uczeń
Opublikowano

Ty kocie, chcesz być raperem ?

synu na tej scenie jesteś zerem,

jestem twoim lucyferem, stary puknij sie w beret.

Wbijesz na forum z tanim bajerem, 097 rapowy pener.

mam swoje idee, sprawdzaj moją rapową biblotekę.

napiekę ci przypału na forum, zaraz pod bit siekne.

łykasz kolegów spermę, robisz to przepięknie,

wyglądasz na hipstera, dzieli nas skillsów bariera.

w szkole ruchają cie jak w pierdlach, twoja obsesja.

tego dissu przedsmak, na twoje truchło się zeszczam.

wstąpiłeś na teren mego królestwa, z papką dla ryb cie zmieszam.

szóstkowy uczeń w tej szkole, mowa o mnie, na majku jestem bogiem.

na twoich zwłokach studiuje biologie, wszystko moge.

Ty grubasie, masz 240 w pasie, ja mam podobnie zjadam łaków,

tak jak Edmund Kemper mordował kalifornie.

w tej 16 pokazałem ci teorie, broń się.

2cql8d2.png

 

pojedynki ;

win - 4

lose- 2

 

Opublikowano

Czekałem na Twój diss cioto całe dwa dni,

teraz Ken Cię prze rucha niczym lalkę barbie,

Móraż teraz atakuje, lepiej pizdo padnij,

dostaniesz strzała i koniec, taki jesteś twardy,

w Twojej pieprzonej szesnastce ani słowa prawdy,

kłamstwem na szczyt leszcz chciał wejść,

gdy z nim skończę powiem cześć,

ale póki co nawijam, czas pojazdu, druga część,

dzieli nas wielka bariera? też skurwielu sądzę tak,

Ty udajesz tu premiera, za to Móraż jak Tupac,

ale żywy na sto procent, jestem mocny niczym ocet,

pięści ściskam, walę w pyska, na Twej twarzy świeża blizna,

moje rymy na poziomie, za to Twoje jak słabizna,

teraz pannę Twą wy pizgam, w gardło wpada wóda czysta,

Móraż miażdży niczym Wawrzyk, moja ręka dużo waży,

jeden cios i po Tobie, krew już spływa po Twej twarzy.

 

Dzięki, głosować!

Sygnajpg_xxrerxa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...