Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co I Jak? Odcinek 3 | Jak W Klika Sekund Stać Się Bogatym | ChestShop |


BestKokoszka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ChestShop

 

Ile Razy Chciałeś Być Najbogatszym Serwerze?

A Może Marzyłeś O Najlepszych Rzeczach Na Które Mogą Pozwolić Sobie Tylko Najbogatsi?

Ja Ci W Tym Pomogę

 

1.Wchodzimy na serwer pod niekiem AdminShop

2.Po wejściu na serwer musimy się upewnić czy na serwerze jest plugin ChestShop:

a)Pod komendą /plugins

b)Znaleźć jakiś sklep na serwerze

3.Oddalamy się gdzie nikt nas nie znajdzie:

a)Najlepiej pod ziemią

4.Bierzemy tabliczkę

5.Piszemy na niej:

1 Linijka:AdminShop

2 Linijka:Ilość

3 Linijka:B <cena> <cena> S

4 Linijka:ID przedmiotu lub jego nazwa

 

Przykład:

Gdy potrzebujemy np.dużo bloków diamentów,piszemy:

1 Linijka:AdminShop

2 Linijka:64

3 Linijka:B 1:100000 S

4 Linijka:Block Of Diamond

 

Przykład 2

Gdy chcemy być bogaci,piszemy:

1 Linijka:AdminShop

2 Linijka:1

3 Linijka:B 1:100000 S

4 Linijka:Dirt

 

PAMIĘTAJ

Aby wykorzystać ten bug upewnij się jeszcze czy na serwerze nie ma nikogo z administracji

To tyle

 

Poprzednie Poradniki:

[TuT] Co I Jak? Odcinek 1 | Podstawowe Komendy Administratora | Moderatora |

 

 

[TuT] Co I Jak? Odcinek 2 | Jakie Pliki Serwerowe Na Serwer Typu ...

 

 

Pisz w komentarzach co chcesz zobaczyć w kolejnych poradnikach

 

Pomogłem?

Daj Like'a

 

25791024046699505251.png

Opublikowano

Nie tak ostro.. To że wyraził swoją opinie i że zna ten sposób, to dobrze - ale nie zniżaj się do takiego poziomu.

Poradnik dobry, ale nie mam okazji sprawdzić ;d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...