Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<>----TNT-Craft----<>---[-1.4.2-]---Survival-Frakcje(Wojny!)-30 Slotów Zapraszam !


elita2142

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje.png

TNT-Craft

Survival-Frakcje

IP- 188.165.243.109:25042

strzalka.gifSloty-30

strzalka.gifMoby-On

strzalka.gifNetther-On

strzalka.gifEnd-On

strzalka.gifPremion-Nie wymagane

strzalka.gifPvP- Poza spawnem-On

strzalka.gifBiałaLista-Off

strzalka.gifWersja-1.4.2

 

pluginy.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane.

InformacjeDot.png

Diaxy !!! Drop z Stone/Dirt/Sand

1% Drop !

SERWER JEST GŁOWNIE KIEROWANY W STRONE FRAKCJI WIĘC OTO NAJWAŻNIEJSZE KOMENDY

  • /f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.
  • /f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)
  • /f leave - odejście z frakcji.
  • /f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.
  • /f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.
  • /f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.
  • /f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.
  • /f c f - czat frakcyjny.
  • /f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)
  • /f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)
  • /f claim - zajęcie terenu dla frakcji.Claim na spawnie bedzie karalny usunieciem frakcji
  • /f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)
  • /f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.
  • /f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.
  • /f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)
  • /f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)
  • /f sethome - ustawienie punktu teleportu.
  • /f home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.
  • Polecam komende /f help Liczba

GG Admina- 44739012

Serdzecznie zapraszam do gry na serwerze

Potrzeba nam dobrych i ogarnietych graczy !

Jesli takim jesteś to wbijaj

Zapraszam do Miłej gry !

Elitarny

 

Zapraszam do komentowania i oceniania serwa !

Opublikowano

Kurde takie cofki ze sie grac odechciewa.

1.Xray dziala

2.Flyhack dziala

3.NMod (na dodawanie itemków na SMP działa (WTF)

4.COFki!!!!

5.13-latek gada o tym jak to stracil dziedzictwo

6.Lagi na spawnie

7.Brak warp'ów

8.Mało pluginów

9.Bardzo mało Permissions...

Mógłbym to ciągnąć w nieskączoność ale akurat nie mam czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...