Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmienić język w MoH: W ?


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Spróbuj zmienic jezyk w Origin i wtedy sprawdzić pliki lokalne gry.

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

1. Klikamy w systemie na START -> Uruchom... -> wpisujemy "regedit" -> [OK] -> gdy otworzy nam się edytor rejestru to wchodzimy w "HKEY_LOCAL_MACHINE" -> "SOFTWARE" -> Szukamy (można wcisnąć "F3" i wkleić nazwę szukanego folderu aby komputer automatycznie wyszukał nam ten folder) wpisu o nazwie "EA Games".Mogą się pojawić dwa wpisy "EA Games", jeśli tak się stanie to wchodzimy w ten, który zawiera 6 funkcji (danych binarnych) o nazwach:

-(Domyślna)

-InstallDir

-Language

-Locale

-MemberName

-Version

2. Klikamy PPM na "Language" -> "modyfikuj" i np, zmieniamy z "English" na "Polish" (usuwamy "English" i wpisujemy "Polish"), po czym klikamy [OK].

3. Klikamy PPM na "Locale" -> "modyfikuj" i np, zmieniamy z "en_us" na "pl" (usuwamy "en_us" i wpisujemy "pl"), po czym klikamy [OK].

 

Podam jeszcze skróty/nazwy "Locale" i "Language" do wpisywania:

 

 

J.angielski:

Locale - "en_US"

Language - "English"

 

 

J.francuski:

Locale - "fr_FR"

Language - "French"

 

 

J.niemiecki:

Locale - "de"

Language - "German"

 

 

J.włoski:

Locale - "it"

Language - "Spanish"

 

 

J.polski:

Locale - "pl"

Language - "Polish"

 

 

J.koreański:

Locale - "ko"

Language - "Korean"

 

 

J.niderlandzki:

Locale - "nl

Language - "Dutch"

 

 

J.szwedzki:

Locale - "sv"

Language - "Swedish"

 

 

J.tajski:

Locale - "th"

Language - "Thai"

 

 

J.chiński:

Locale - "zh_TC"

Language - "Chinese"

 

 

J.japoński:

Locale - "ja"

Language - "Japanese"

 

 

Mozesz sprobowac Tym sposobem w bf3 to dzialalo nie wiem jak jest z moh:w.

//nieregulaminowa sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...