Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Riven, co o niej sądzicie.


mattom12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strasznie mocna, połączenie Q+autoatak+Q+autoatak+Q = rozpierdol.

Dodatkowo tarcza, stun i świetne ulti.

Na topie ciśnie praktycznie wszysko

Opublikowano

Riven

  • doskok
  • wybicie
  • mega combo
  • tarcza
  • niszczy na tobie, ciezka do skontrowania
  • ogromny dmg
  • przydatna dla teamu
  • stun
  • swietne ulti

Warto ją kupić, jest po prostu świetna na topie i tyle.

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Polecam, sam mam w planach kupno tej postaci ponieważ na topie sieje zniszczenie i w tf równiż sie przydaje

 

 

 

 

 

Dzięki za 5% Things....

Opublikowano

Riven jest moim mainem i słusznie. 3xQ i autoatacki na 1-szym lvlu zawsze zbija przeciwnika do 1/4 hp co daje mocne zniszczenie psychiczne. Nie posiada many i ma tarcze przez co w jungli zajebiście się sprawuje (ganki już takie średnie kiedy enemy team ma dobrą mobilność).Z tego co zauważyłem to riven gniecie na topie postacie które biją DMG (nieco gorzej kiedy to jest AP dmg ponieważ ma bardzo dużo bazowego armora) ale nie potrafi działać kiedy wróg robi się pod Hp/armor. Dobry harras z E+W+Autoatack. Jest dobrą pusherką ponieważ na W+3xQ zbija całą fale creepów. 3 AoE skille z czego 2 to CC(3 uderzenie z Q wybija przeciwnika w powietrze) są bardzo przydatne w TF. Dodatkowo E+3xQ daje jej dobrą mobilność lecz za słabą by móc przeskakiwać duże ściany(niektóre małe ściany przeskoczy).

 

Moje relacje grania Riven przez dobre 2 miechy.

Opublikowano

Riven jest strasznie mobilna i trudno ją dogonić. Ult ma superaśny, dmg jest na prawdę spory + w teamfight'cie jest na prawdę ciekawie :)

 

Pasyw też super, trzeba pamiętać o nim w trakcie 1v1.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Jaki build polecacie do niej? Zalezy mi na w c**j off tank'u zaje*iście dużo hp. Budowalem zazwyczaj Frozen Malleta i jeszcze jakiś tam, nie pamietam jaki. bo nie widzialem duzy wybor do niej

Opublikowano

1. buty 3 poty, potem zależy co na linii, jeżeli mamy takiego Vlada to można złożyć hexdrinkera, jeżeli nie można pokusić się o 2 dorany albo phage, potem bloodthrister (w między czasie można skończyć buty, zależnie od przeciwnej drużyny), następnie można skończyć albo Maw Of Malmortius albo Frozen Mallet, potem jakiś Last Whisper na dmg albo Guardian Angel jakbyśmy potrzebowali survi :)

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

riven z armor penteration runkami sieje postrach jak masz hajs to kupujesz potem 2 dorany następnie płasczyk malitirusa ;d krwiopijce malleta angela ;d

Opublikowano

Riven;

  • aoe stun
  • aoe ult
  • wytrzymała
  • combo wombo
  • przydatne tf'y
  • wytzymała

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Jaki build polecacie do niej? Zalezy mi na w c**j off tank'u zaje*iście dużo hp. Budowalem zazwyczaj Frozen Malleta i jeszcze jakiś tam, nie pamietam jaki. bo nie widzialem duzy wybor do niej

 

Riven to bardziej armor, m.resy i ad na nia nie buduje sie jakis itemow pod full hp ale bardziej bt ga mom fm itp. Cos co da ci atak jak i obrone to bardziej taki typ postaci

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Riven to bardziej armor, m.resy i ad na nia nie buduje sie jakis itemow pod full hp ale bardziej bt ga mom fm itp. Cos co da ci atak jak i obrone to bardziej taki typ postaci

Innymi słowy- offtank .

@top

Kogo niszczy to pojęcie względne, z odpowiednim buildem może zniszczyć każdego, bo nie jest łatwa do "złapania", czyli skontrowania/zgankowania ...

Osobiście nie polecam jej brac pod offtanka vs olaf, garen, jax itp, dobrze radzi sobie z ww jak dobrze pamietam .

Z doświadczenia wiem że do 3lvl'a kontruje ireliie, potem z nią krucho przez całą resztę gry ...

 

btw. da się nią iść do jungli, ba, ona nawet całkiem dobrze sobie radzi, a z jej ulti i pasywem może zrobić niesamowite szkody ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...