Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<>----TNT-Craft----<>-1.3.2-Survival-Frakcje(Wojny!)-30 Slotów Zapraszam ! Nie długo 1.4.2 !


elita2142

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje.png

TNT-Craft

Survival-Frakcje

IP- 188.165.243.109:25042

strzalka.gifSloty-30

strzalka.gifMoby-On

strzalka.gifNetther-On

strzalka.gifEnd-On

strzalka.gifPremion-Nie wymagane

strzalka.gifPvP- Poza spawnem-On

strzalka.gifBiałaLista-Off

strzalka.gifWersja-1.3.2 za Tydzień 1.4.2

 

pluginy.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane.

 

 

 

InformacjeDot.png

Diaxy !!! Drop z Stone/Dirt/Sand

1% Drop !

SERWER JEST GŁOWNIE KIEROWANY W STRONE FRAKCJI WIĘC OTO NAJWAŻNIEJSZE KOMENDY

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

/f leave - odejście z frakcji.

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

/f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

/f c f - czat frakcyjny.

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

/f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.Claim na spawnie bedzie karalny usunieciem frakcji

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

/f sethome - ustawienie punktu teleportu.

/f home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

Polecam komende /f help Liczba

GG Admina- 44739012

Serdzecznie zapraszam do gry na serwerze

Potrzeba nam dobrych i ogarnietych graczy !

Jesli takim jesteś to wbijaj

Zapraszam do Miłej gry !

Elitarny

 

Zapraszam do komentowania i oceniania serwa !

Opublikowano

szukasz Adma ? ja mam wersje 1.4.2 wiec wiesz za jakis czas bym nim mógł zotsac

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

a szukasz Adma?

 

nie ma ip -.-

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...