Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2][NP][SURV][Niezwykly System Frakcji] BulletCraft Zostan królem miej gildie miasto i inne zeczy zapraszam! Niedlugo SG!


adamek0222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logo.jpg

IP:s2.fiberhost.pl:24170

Pluginy:Wszystkie potrzebne do gry niedlugo SG

Zespół: Wlascicele Sir_Kosko MustangDzikiKon Admini FukosimaP Moderator BlackMagic

Sloty: 10 niestety

:(

Dodatkowe informacje: Dodam Pare screenow pozniej

Serwer sie rozwija POLECAM!!!!!

Frakcje tworzy admin podania na forum link w grze

Opublikowano

Więc tak serwer na początku był fajny ale jak zobaczyłem ,że co pare dni są zmiany map tylko dlatego ,że "Admin nie Ogarnia Serwera"

Na serwerze połowa jest Adminami Modami itp.

Mam tu pare ss co do Chatu

 

Admin Przeklina i twierdzi ,że nie ma właściciela Sir_Kosko więc nie wiem za co on ma admina jak nawet nie zna Kolegów z teama i jescze mi grozi banem:

 

post-754420-0-41078400-1351952315_thumb.png

 

 

 

Tutaj widzimy To samo ale większe przeklinanie i to jest Właściciel :

 

 

post-754420-0-04294300-1351952403_thumb.png

 

 

 

To tyle na ten serwer moge powiedzieć ,że nie jest to dobry serwer i wam tego nie polecam jak chcecie sobie normalnie pograć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...