Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] Kwadratowa Masakra [WL] [Zapisy na WL ON]


TheProsekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem jak napisać więc tak napisałem :)

Nick : Ngh

Wiek :14.5

GG : 34270031

Coś o sobie : Nazywam się Mateusz interesuje się inormatykę sportem grami komputerowymi itp

Dlaczego ty : Jestem koleżeński lubię grać jak jest dużo osób nie grifuje :)

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

ss

 

Nick : duzycheater

Wiek :15

GG : 2813819

Coś o sobie : Mam na imię Mateusz interesuje się sportem głównie grami zespołowymi chcę zostać architektem

Dlaczego ty :dlaczego ja ponieważ lubie grać z innymi a szczególnie w minecrafta

Opublikowano

Nick:Grotch

Wiek 14

GG 16030987

coś o mnie Mam na imię Adrian lubię karate ćwicze 3 lata gram w piłke amatorsko na bramce i chcę zostać jeszcze nie wiem kim.

Dlaczego ja bo lubię minecrafta nie grifuję nie troluję znam kulture osobistą .

Nie posiadam sygnaturki jeśli byłby ktoś taki dobry i potrafił ją zrobić jestem w stanie coś mu zaoferować :)

Opublikowano

Nick : Pearl0

Wiek : 17

SKYPE: geek.pearl0

Coś o sobie : Jestem Patryk i pograłbym sobie w minecrafta w drużynie.

Dlaczego ty : Ponieważ lubie grać w minecrafta, potrafie grać zespołowo, mam czas.

Opublikowano

Nick : Guy

Wiek : 13

SKYPE: biecolek

Coś o sobie : Mam 13 lat , jestem ogarniętym (możecie sami mnie sprawdzić) . Lubię budować itp.

Dlaczego ty : Ponieważ chciałbym pograć na serwerach tego typu lecz większość padała po 1/2 dniach.

Opublikowano

Nick: PanMaly

Wiek: 16

Skype: errorv12

Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym pograć na takim serwerze który nie padnie po 1 dniu bo jakieś dzieci z nodusem lub innym gównem wparują a myślę ze ten serwer nie padnie szybko i będzie dużo zabawy na nim.

Premium: Tak

nazpQ.jpg
Opublikowano

Nick : someonel1

Wiek : 14

SKYPE: xxhofermanxx

Coś o sobie : Jestem Kuba , gram w piłkę :>

Dlaczego ty : Kwadratowa Maskara to jeden z moich ulubionych typów serwera

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Budowniczy
Opublikowano

ItsExar

15

GG 9327888 / skype adamski783

To jeden z najlepszych trybów gry. Survival z namiastką hardcore. Mam nadzieję, że na serwer weźmiesz tylko ogarniętych ludzi, a nie 13-latków, którym na fakt, że kogoś zabili położenie drągu zmienia się o 180 stopni.

Opublikowano

Nick : Twanstar

Wiek : 14

Miałem premium ale kupiłem na allegro i to był błąd

gg: 43437248 skype : czajkusprzylep

 

Nie griefuje i ogarniam lubię też serwery tego typu :)

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

Nick : NiKES

Wiek :16

Coś o sobie : Mam na imię Paweł interesuje się informatyka .:)

Dlaczego ty : Nie griferuje zachowuje kulture

 

Prosze o dodanie :)

Opublikowano

Nick: SaterPL

Wiek: 13

Premium/ NonPremium: NonPremium

gg: nie posiadam

Skype: jak najbardziej, jak będzie potrzeba to podam

 

Nie potrafię ocenić czy jestem ogarnięty czy nie, sami to oceńcie .

Polecam się na przyszłość.

mca.png
Opublikowano

Nick : michuk243

Wiek : 12 lat :)

GG : Pisz na PW dam :)

Coś o sobie : Mam na imię Michał interesuje się piłką nożną , meczami , grami komputerowymi moje hobby to granie na komputerze , granie w nogę :)

Dlaczego ty: Dlaczego ja ? Bo nie będe grifował ... I lubię takie serwery :>

 

POZDRAWIAM ! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...