Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraftowicze FreeBuild/Survival Musisz to zobaczyć [Dedyk]


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam dziś chciałbym wam przedstawić serwer Minecraftowicze.pl

IP:s39.csrv.pl:13408

Sloty: 20

1350137602-U554535.png

 

Jest to serwer typu Half-Survival [FreeBuild/Survival] a więc polega to na tym że mamy zasady z FreeBuilda i Survivalu

Freebuild

-Dostaniesz działkę na zbudowany dom

-Możesz być spokojny o skrzynkę i inne

Survival:

-Buduj gdzie ci się podoba

-Walcz z kim ci się podoba

-Rób co chcesz

 

 

1350138086-U554535.png

 

Niestety prez X-rejowców jest na to zabezpieczenie na którym cierpią wszyscy

Niestety wszystko dropić będzie ze stone

-Żelazo 2,5 Procenta szansy od 51 w dól

-Złoto 1.5 Procenta szansy od 35 w dól

Diamenty 0,5 procenta szansy od 21 w dól

Emeraldy 0.01 na drop od 14 w dól

Reszta czyli Węgiel,Redstone,Lapis dropią z rudy

bardzo mi przykro że ekipa dała takie zabezpieczenie ale jest

to konieczna procedura preciwko X-rejowcom

Dopiero jutro z powodu zwalenia go w pizdot

 

1350138532-U554535.png

 

Munioo-Właściciel

 

Holde_R-Właściciel

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

server jest nierozbudowany !!!

tylko gdy pojawi się bukkit na 1.4

 

server jest nierozbudowany !!!

Pierwszy dzień serva :P
1390155547-U554535.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...