Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zaufać temu czemuś o nazwie giftcodezasms.net?


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :)

Niedawno znalazłem stronę o nazwie giftcodezasms.net,

otóż oni za smsa 2 złote oferują "tró gift-code".

Wszedłem w regulamin i widzę, że jest to legalny, ale tylko generator codów -,-

Jednakże pomyślałem- a nuż mi taki kod pociągnie? To tylko 2 złote, a jakby to był serwis wysyłający ci 4 płatne smsy za tydzień to by zaznaczyli to drobnym druczkiem na dole czy w regulaminie; a tak nic nie ma.

I mam pytanie- wysyłać, czy nie wysyłać? :) czy jest na forum osoba która zaryzykowała?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Jak to tylko 2 złote to co szkodzi spróbować?? :D najwyżej właśnie będą ci wysyłać płatne SMS lub jeśli kod zadziała to po miechu mogą ci dać bana ;D

4770714280454741315510.png
Opublikowano

@Botanic może byś tak przeczytał całość? Wiem że to tylko generator, ale on może mi niechcący dać dobry kod :D. Pytam się, czy zaryzykować...

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

No może stratny jest...

Ale ja bym spróbował ;D (może tak mówię, bo mam zakupiony minecraft)

 

Ale to nie my o tym zdecydujemy tylko twórca tematu... My mu możemy tylko doradzić :)

4770714280454741315510.png
Opublikowano

@UP wcale nie... Ja do tego bym sobie kupił inny starter np. Plus za 5 zł i z niego wysłał ; ) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi autora tematu ; )

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Przeczytałem regulamin, faq i stronę główną i coś mi się nie podoba...

 

1.Cena generator jest określona w zakładce pobierz.
2.Opłata jest jednorazowa.
3.Po wysłaniu SMS, nie płacisz nic więcej.
4.Nie rozpowszechniaj generatora.
5.Nie chwal się nim.
6.Generator jest legalny.
7.Zastosuj się do zasad. 

 

- Czy generator giftcode może być legalny?

- Nie istnieje zakładka pobierz

 

-Cena zmieni się dnia 15 Października 2012 roku

Minął już 15 października a cena nadal się nie zmieniła

 

Q:Skąd pochodzą kody?
A:Bezpośrednio z Minecraft.net. Mimo iż ich cena oferowana na stronie jest dużo wyższa, zamawiając większą liczbę kodów ta cena się zmniejsza.

Czyli generator kodów jest z minecraft.net? Pozdro

 

 

Teraz to bym nie zaufał im

4770714280454741315510.png
Opublikowano

@UP ja też nie;... ale zobaczcie sobie to :

http://www.youtube.com/watch?v=K-SR1UXo7B8

I na komentarze zobaczcie i filmik zobaczcie ..

Komentarze w tym filmie sa za potwierdzeniem, wiec znajomi napisali komentarze, a on wyludza na ludziach kase.

 

@up

http://www.ilekosztujesms.pl/91058/

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Koszt tego SMS'a to nie 2zł tylko : 12,3zł brutto :)

 

Info z :

http://www.ilekosztujesms.pl/

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Heh ten filmik co podałeś na którym jest generator jest dostępny do pobrania z chomikuj mogę dać nawet linka jeśli chcecie

Heh.. To podaj.. przetestuje to i podam Wyniki :P

95 % WARNA @@@

 

Yea...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No Prosze:) Wpisalem Numer w Google i? -

Jeśli wyślesz SMS'a na numer 91058 to zapłacisz: 10 zł netto, czyli 12.3 zł brutto.

tzn. dla niech idzie 7zl na osobe:)

Licze na Like

xxx

Opublikowano

No kosztuje

10 zł netto, czyli 12.3 zł brutto

bo na stronce pisze tak:

-Cena zmieni się dnia 15 Października 2012 roku

Jeśli chcesz mieć Gift Code za darmo i żeby działał, to są takie stronki, co dostajesz reflinek , ileśtam osób w to kliknie i masz za darmo.

Opublikowano

Nie wysyłajcie -.- Debile jak można w to wierzyć -.- Gift code za 2 zł ? -.- Pomyślcie, idioci wszędzie. Może i tylko 2 zł ale ja już tak kiedyś zrobiłem i straciłem 50 zł.. ELO

Opublikowano

Nie Polecam tej strony. Dlaczego? Bo jak wysłałem sms i sprawdziłem konto to miałem 4.50 zł a wtedy miałem 16,50 zł.Kupujecie Minecraft Premium z Allegro lub Minecraft.net

 

Pozdrawiam Michał.

Opublikowano

Dokładnie tak jak UP, miałem tak sam. Only All albo mc.net

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...