Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dedyk] s35.csrv.pl:36595 [RolePlay] [PaintBall / Igrzyska / i wiele wiecej ] 40 slotów


_piorun_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

s35.csrv.pl:36595 polski server RolePlay

 

 

Informacje3.png

 

 

strzalka.gif TYP: RolePlay / Survival

strzalka.gif Sloty: 40

strzalka.gif IP: s35.csrv.pl:36595

strzalka.gif Potwory: ON

strzalka.gif Zwierzęta: ON

strzalka.gif PvP: ON

strzalka.gif Premium: OFF

strzalka.gif Nether: ON

strzalka.gif BialaLista: OFF

 

 

 

Administracja5.png

_piorun_ ProFistach pawelus70 DobryWariat RazorSZN

 

 

 

pluginy3.png

Hat, MuddersMilk, Jobs, SurvivalGames, MobArena, PaintBall

 

 

 

InformacjeDOT3.png

Witam. Przedstawiam wam Mały przyjemny server do Gry RolePlay z elementami Survivalu. Działki to obszar chroniony [ NON PVP i LWC ]. Na mapie surowcowej bądz w Nether wyjdz ze Strefy ochronnej spawnu musisz uważać na Siebie ! PVP ON i brak ochrony LWC !. Przez co nasz server zapewnia przyzwoitą zabawę. Powiem więcej... Mamy pluginy od Napojenia alkoholowego + zakładanie różnych itemów na Głowę, ponad to Server posiada MobArene / SurvivalGames / Wipeout / PaintBall i wiele więcej !

2w6ic6t.png

Opublikowano

_piorun_ zgadzam się z tobą. Poczekaj jeszcze z miesiąc niech to wszystko naprawią i dopiero. Pozdrawiam

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Szukacie może administracji? Jeżeli tak to chętnie się zgłoszę.

@edit:

Lepiej popracujcie nad spawnpointem ponieważ gdy się wejdzie na serwer to od razu się spada.

Opublikowano

Znasz Pojecia ROLEPLay?? To nie jest Rp jestem tego pewien zlodzieje kradna.. bandyci siedza ..

Opublikowano

Naucz sie pojecia roleplay nastepnie stawiaj serwer i w podpisie masz ze to Fb..

Opublikowano

Nie bądz taki Mądry i zobacz jakie są różnice.... Czy na freebuild można zabijać na surowcowej bądź nie mieć lwc po za cuboidami ? chyba raczej nie....

2w6ic6t.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...