Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WojnyGildji][1.3.2][Dedyk]CyberCraft[NowyCrafting][Zapraszamy]


lizus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-728041-0-85487600-1351357786.png

strzalka.gif IP:78.133.211.76

strzalka.gif Sloty: 40

strzalka.gif Wersja: 1.3.2

strzalka.gif TYP: Wojny Frakcji(gildi)+Survival

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak (Poza strefą No-PvP)

strzalka.gif Premium: Niewymagane

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

post-728041-0-78335500-1351357994.png

HeadAdmin : Dem0n1358

HeadAdmin : cyberdrako

Admin: DanioFCB

Rekrutacja będzie on a dokładniej

poszukiwany webmaster

post-728041-0-87473900-1351358009.png

Na Serwerze Występują Takie Pluginy jak :

NoCheatPlus - Blokuje cheaty.

SpamGuard - Anty spam .

OrebufoscatorLite - anty-xray aby było jak najmniej oszustów.

EnderSpawn - Plugin spawnujący smoka po zabiciu.

AntiRelog- Plugin blokuje Wylogowywanie się podczas walki.

OrtherDrops- NowyDrop

RecipleMenager - Odpowiada Za Nowy Crafting

post-728041-0-82064200-1351358214.png

 

 

STATUS SERWERA:

eJwzt9QzNDbWMzI01DM34zIyNTUz5cpNLk8sKtYryOHyzcxLTS5KTCvhCkktKkrMzFMw5jI0BynjMuACAMnkD3Y%7E.png

Na serwie będą organizowane częste Eventy :) Możliwość zakupu Vipów po przez sms :P Które będą dawały duże możliwości miedzy innymi SuperVip będzie miał dostęp do DynMapy a więcej będzie na naszej stronie która niedługo z czasem powstanie :) TnT i creepery zostaną włączone bo bez tego nie ma wojn :) tak samo zapalniczki

Małe info jak Trwają prace

:) :

Mapa jest zrobiona w 100%!

Pluginy są w 90%(Do zrobienia Małe niewidoczne poprawki)

Strona 46%

:)

Opublikowano

Zapowiada sie fanstastycznie napewno zagram :) Jesli dobrze mówie to grałem na tym serverze na wersji 1.4.2

;)

 

 

ZAPRASZAM NA TEN SERVER!

PRO SERVEREK!!!!

:D

ZAPRASZAM DO KUPNA VIPA!

^^

CZY ADMIN DA MI COŚ ZA PIERWSZEGO WYROZUMIAŁEGO POSTA?

xD

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...