Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Srv+Frakcje [1.4.2][Dedyk 0 lagow][Zapraszamy][Serwer otwieramy dzisiaj]


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-728041-0-85487600-1351357786.png

strzalka.gif IP: 79.133.211.76

strzalka.gif Sloty: 40

strzalka.gif Wersja: 1.4.2

strzalka.gif TYP: Wojny frakcji(gildi)+Survival

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak (Poza strefą No-PvP)

strzalka.gif Premium: Niewymagane

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

post-728041-0-78335500-1351357994.png

Włascicel : cyberdrako

Włascicel : Dem0n1358

Rekrutacja bedzie on jak zrobimy strone (poszukiwany webmaster)

post-728041-0-87473900-1351358009.png

Paczka by Dem0n1358 i Lisek071 Starannie dobrane

post-728041-0-82064200-1351358214.png

Na serwie beda organizowane czeste Eventy :) Mozliwosc zakupu Vipow za sms :P Ktore beda dawaly duze mozliwosci miedzy innymi SuperVip bedzie mial dostep do DynMapy a wiecej bedzie na naszej stronie ktora niedlugo zrobimy :) TnT i creepery zostana wlaczone :) tak samo zapalniczki

 

Start planowany okolo godziny 21 ale niewiem czy sie wyrobimy :D

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano
:) nie da rady ale sie postaramy jak najszybciej :P

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

z kamienia i bedzie wprowadzony nowy crafting zeby bylo ciekawiej :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

ELO! WIDZE ZE TRWA BUDOWA :D MOGE WAM POMUC JAK CHCECIE JESTEM DOBRY A IP I TAK ZOSTAWIE ZAPOWIADA SIE CIEKAWIE :D DAJCIE 1% NA WYDOBYCIE DIAXA

Szkoda że nie jesteś taki dobry z ortografii

Opublikowano

start bedzie po 21

 

brat oo wyslalem ci pw looknij sobie

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

niestety nie wyrobimy sie na rowna 21 ;(

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

TEMAT DO ZAMKNIECIA !!

Otwarcie jutro poniewaz mamy problemy z bukkitem (1.4.2 jest jeszcze nie stabilny)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

jak kolega wyżej napisał nie wyrobimy się poniewasz mamy problemy z pluginami i z mukkitem 1.4.2 i właśnie dlatego serwer będzie jutro otwarty już w godzinach popołudniowych lub wczesiniej przepraszamy za wszelkie nie dogodności

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...