Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Title Editor , CoD Elite


Spociuś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

 

 

Mam pytania do dwóch istotnych kwestii w MW3 .

 

1. Czy za hack "Title Editor" ----> http://www.mpcforum....-editor/ grozi ban ( perm ) ? Chodzi mi głównie o ustawienie Extra Clan Tagu przy nicku. Nie zależy mi na super tytule czy Double XP . Zależy mi tylko na podświetlonym clan tagu.

 

 

2. Kolejne pytanie podchodzi pod Cod Elite. Czy ono kiedyś powstanie ? ( na PC oczywiście ) . Jeżeli nie to twórcy powinni wyrazić zgodę lub udostępnić opcję zmiany clan tagu , ponieważ to jest porażka. Kupiłem grę w ,której nigdy nie dostane titli za klan... Twórcy uniemożliwiają mi ukończenia gry na 100% .

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Diss_Stream.png

Opublikowano

Wielkie dzięki za odpowiedź ,ale poczekam jeszcze na odpowiedź ( głównie do 1 pytania ) innych osób :)

 

 

PS. @up Masz Like :)

Diss_Stream.png

Opublikowano

Nie da się, ponieważ tym odblokujesz coś co ci jest porzebne, czyli Clan Tag, w update jest ze przed nickiem masz na zolto np [WTF] [PL], i bana za to nie dostaniesz, spokojnie, to tylko pomoc do gry.

Opublikowano

Nie rozumiem dwóch spraw :

 

1. "w update jest ze przed nickiem masz na zolto np [WTF] [PL]" - Wytłumaczysz xP ?

 

 

2. "bana za to nie dostaniesz, spokojnie, to tylko pomoc do gry." - No tak to prawda , ale Aim , WallHack też są "pomocami" do gry :/

Diss_Stream.png

Opublikowano

Ale to juz jest hackerstwo, te wh-aimy, clan tag to nie jest hack, można powiedzieć ze jest, ale patrz ile osob uzywa, 1000 na serwerze, i co, nic im sie nie dzieieje, nawet popularni youtuberowie uzywaja.

Opublikowano

Activy$ion ma układy z konsolami (domyślnie micro$oft) dlatego zawsze komputer jest na 2 pozycjii , ale nie tylko activi$ion , zawsze tak było w serii cod (cod 3 , elite tylko dla konsoli w mw3 , bo 2 na starym silniku)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...