Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się zamieniać?


razzeY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Mam prośbę, gdyż nie wiem czy się wymienić -

Mam surę i wojownika po 35 levele obydwoje. Jak na razie tylko surą biorę pvp i czytam KU, ale mam zamiar zacząć expić. Woja nie używam i raczej nie będę.

Otóż nie wiem czy się wymienić za innego Fmsa moim Ribem, chcę mieć pewność że to dobra wymiana i że nie straciłem na tym z 10kk.

Serwer : Syriusz.

 

Mój RIB :

Śr. 29

Um. -6

Silny na ludzi 2%

Na mistyki 2%

Na orki 6%

KD Potwora i Śmierci +3

 

 

FMS

śr. 32

10% na przeszywke

10% na mistyki

KD Kryta +2, Penetry +3

 

I teraz : czy opłaca się wymieniać bez handlu?

Trudno mi się rozstać z Ribem, no ale cóż - expić na surze nim nie będę :D

Generatorów itp. nie znalazłem w regulaminie (to nie jest wycena).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up

Że się zamienie to wiem, ale raczej mi chodziło o to czy będę mógł się potargować o dopłatę?

Like dostałeś już ;d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up

Że się zamienie to wiem, ale raczej mi chodziło o to czy będę mógł się potargować o dopłatę?

Like dostałeś już ;d

 

hmm sprobuj sie potargowac ;) np. jesli to nie jest zbyt doswiadczony gracz to powiedz tak : hmm nie bardzo mi sie oplaca zamieniac .. ale coz moze cos dorzucic ? jak spyta co , to napisz ze 10kk np ;)

Opublikowano

Wojownik to mental, mam zamiar też zrobić sobie body'ego i wbić mu z 40 level.

Więc dlatego jest co raz bardziej opłacalna dla mnie ta wymiana, ale dawno nie grałem na Syriuszu i nie wiedziałem czy dałoby radę, gdybym się potargował.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli grasz surą, to zamień tego FMS'a na jakiegoś +9 z odpowedznimi kd i śr. 25+.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Już się wymieniłem, niestety bez dopłaty - nie miałem zamiaru się targować, chociaż próbowałem.

Temat do zamknięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...