Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] własny launcher/client pod włąsny server minecraft


Maximus6545

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie odnośnie clienta/launchera do minecraft.

Czy można go pobrac na Mpcforum oraz modyfikować pod własny server ??

Czy trzeba tworzyć go własnoręcznie jak tak może mi ktoś pomuc?

Opublikowano

Lepiej jak napiszesz sam - wiesz jak działa i jakie ma funkcje.

Edytując bez zgody autora możesz naruszać prawa autorskie.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Odpowiedzi na pytania:

Czy można go pobrac na Mpcforum oraz modyfikować pod własny server ??

Nie można go pobrać na MpcForum (możesz pobrać na dysk). Nie zmodyfikujesz go, bo nie masz kodu źródłowego.

Czy trzeba tworzyć go własnoręcznie jak tak może mi ktoś pomuc?

Tworzyć własnoręcznie możesz laurkę dla dziewczyny. Launcher możesz napisać w programie. Nikt Ci nie pomoże chyba że zapłacisz. Niech Ci ktoś pomorze z ortografią.

Opublikowano

Gdzieś w necie widziałem source , no ale teraz nie znajdę , najlepiej pisz sam , naucz się języka . No chyba , że wolisz iść na łatwiznę to poszukaj source w necie , lub komuś zleć napisanie i mu zapłać . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chyba odrzebuje temat, ale właśnie okryłem jedną ciakawą żecz:

- pobieramy MinecraftSP (piracki launcher minecrafta) WAŻNE aby był w formacie *.jar

- pobieramy MCP (na dowolną werję MC - np. na 1.3.2)

- wrzucamy wszytskie pliki MC do folderu jars w MCP (tak jak się przygotowuje MCP do tworzenia moda)

- wchodzimy do jars\bin i otwieramy minecraft.jar (przy pomocy np. 7zip'a)

- do tego co się nam otworzy, kopiujemy pliki, które znajdują się w MinecraftSP.jar (MinecraftSP.jar też musimy wcześniej otworzyć archiwizatorem)

- odpalamy decopile

- mamy (w folderze src) zdekopilowane pliki lanchera

- zabieramy się za edycję kodu źródłowego

- ponownie kompilujemy (NIE za pomoca MCP, tylko przy pomocy eclipse lub CMD)

- kopijemy pliki (klasy) które edytowliśmy i wklejamy je do MInecraftSP

- uruchamiamy MinecraftSP

- cieszymy się z "własnego" launchera :D

Pozdrawaim

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...