Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Crafters [1.4.2][Wojny Gildii][Pluginy !][100 Slotow][Dedyk 24/7][Team Speak 3 !]Jedyny serwer 1.4.2 wojny gildii w Polsce !


4Crafters_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4Crafters

Witaj ! Chciałbym Ci przedstawić serwer 4Crafters [ Wojny Gildii ]

Serwer głownie nastawiony jest na survival z odrobiną RPG

4Crafters nie należy do serwerów, które mają 30 slotów i padają po kilku dniach, u nas zabawisz się na dłuższy czas !

 

WERSJA SERWERA: 1.4.2 !

enchantmentTable.gifParametry dedyka enchantmentTable.gif

RAM: 16 GB

Procesor: AMD Opteron? 3280

Lacze: 100 MB

Grid_Ender_Pearl.pngInformacje ogólne Grid_Ender_Pearl.png

Adres IP: 4Crafters.pl

Typ serwera: Wojny Gildii

Ilość slotów: 100

Nether: Tak

White List: Nie

Non-Premium: Tak

Potwory/Zwierzeta: Tak

Adres Team Speak 3: ts.4crafters.pl

3229626.png Kilka słów o serwerze 3229626.png

4Crafters jest serwerem, na który wszyscy czekali, czyli serwerem Wojny Gildii, ale takim klasycznym.

Na serwerze jest plugin Factions, dzieki ktoremu za pieniadze w grze, bedzie mozna kupic frakcje, pieniadze mozna bedzie zarabiac sprzedajac surowce.

Na 4Crafters występuje Anty-Xray, w postaci zmienionych dropow cennych surowcow, tak wiec: Zloto, Zelazo, Diamenty oraz Szmaragdy wylatuja z kamienia z dana szansa.

Mam nadzieje, ze serwer sie kazdemu spodoba, zapraszajcie znajomych i czekajcie na otwarcie serwera !

Opublikowano

dblhttp://www.mpcforum.pl/topic/752788-4crafters-dedyk-247100-slotowwojny-gildiifrakcjeanticheatteam-speak-3/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...