Skocz do zawartości

[Problem] GTA 4

doms5

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na google takie coś , taki fragment.. to może pomoże:

"Trzeba wejść w panel sterowania, narzędzia administracyjne, usługi, następnie przełączyć dziennik zdarzeń w tryb ręczny, restart, wejść ponownie i przełączyć na wyłączony-może odszczekiwać się, że harmonogram zadań jest zależny-jeśli nie korzystasz z harmonogramu to nic nie będzie. Znowu restart no i gierka powinna śmigać jak złoto!"

1f01e291.png

Moja sygna , sam robiłem... Dopiero się uczę :D Jak chcesz żeby Ci zrobić to pisz PW lub w zleceniach Fan Art.

Znalazłem na google takie coś , taki fragment.. to może pomoże:

"Trzeba wejść w panel sterowania, narzędzia administracyjne, usługi, następnie przełączyć dziennik zdarzeń w tryb ręczny, restart, wejść ponownie i przełączyć na wyłączony-może odszczekiwać się, że harmonogram zadań jest zależny-jeśli nie korzystasz z harmonogramu to nic nie będzie. Znowu restart no i gierka powinna śmigać jak złoto!"

Za chwile sprawdze i dam znać czy pomogło.

@Guardianek

Sprawdzę i powiem czy pomogło.

[email protected]: Wgranie samego patcha pomogło nie trzeba było ustawiać dziennika zdarzeń, wielke dzięki za pomoc wszystkim temat można zamknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem] GTA 4   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...