Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak ulepszać itemy, czyli bodzie i sposób na ich zdobycie.


LordZibi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ulepszać itemy , bez ryzyka , że kowal spali

No to kolejny poradnik z mojej strony

:D

 

Jak wiadomo z skrzyni ucznia na 30lv lecą bodzie , pięć bodzi - możemy to wykorzystać.

 

1.Robimy nowe konto i nową postać , lub na swoim koncie nową postać.

2.Teraz musimy expić i wbić postaci 30lv - możemy używać botów.

3.Teraz uwaga , bo nie można tymi bodziami handlować , dlatego , by ulepszyć item dajemy tego itema tej postaci (tej 30lv)

i na tej postaci ulepszamy bodziem ten item.

 

Dla moderatora:

Można zdjąć warna czy to za mało?

1f01e291.png

Moja sygna , sam robiłem... Dopiero się uczę :D Jak chcesz żeby Ci zrobić to pisz PW lub w zleceniach Fan Art.

Opublikowano

Przecież Zwój Błogosławieństwa pali o 1 do tyłu w przypadku niepowodzenia.

Więc tematyka tutka trochę odbiega od jego treści.

Tyle odemnie.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@UP Wiem , ale nie spali Ci tak jak kowal , że wcale nie masz.

1f01e291.png

Moja sygna , sam robiłem... Dopiero się uczę :D Jak chcesz żeby Ci zrobić to pisz PW lub w zleceniach Fan Art.

Opublikowano

===================================================

|| Po 1. Spali to spali. Poziom ulepszania spada o 1. ||

|| Po 2. Nie wiem komu chce się wbijać 30, żeby ulepszyć item. ||

|| Po 3. To moderator sam zadecyduje, kiedy zdejmie ci %. ||

==================================================||

Jeżeli piszesz poradnik to przemyśl to

:). Poradniki na odwal się są niepotrzebne.

Tyle ode mnie Pozdrawiam

:).

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Ale precierz kto mowi ze wbijamy 30 tylko po to aby ulepszyc przecierz jak odpalimy mbob to w jakies 5h wbije spokojnie i jeszcze troche kasy z ulepszaczy sie nabije i w dodatku jest konto na fishbotka :-)

Opublikowano

Teraz pełno tych botów co podexpia hary do 20/30 lvl na te skrzynie ucznia ... Masakra wszędzie są na pustyni . Co do tematu to chyba każdy o tym wie ale przyda się dla początkujących

mada faka zielak umyj se

 

Opublikowano

Szczerze to temat nieprzydatny. Kazdy to wie, a tak wgl na bodziach pali.

Wiec widac tu ryzyko, bo bedziesz ulepszal na +9 a bodzie Ci tak popala ze zaraz bedziesz mial +5 -.-

Opublikowano

Bez sensu tutorial...

Niedługo napiszesz 'jak ulepszać bodziami i je zdobyć' - idziesz dropić charem 50+, wypada Ci zwój błogosławieństwa i przenosisz go na item, który chcesz ulepszyć...

Każdy kto ma mózg chyba wie jak zdobyć bodzie i tego typu tutoriale powinny lądować w koszu.

Jeszcze by chciał % zdjąć...

CX7Rrj.png

Opublikowano

Tak tak.. Mówicie że bodzio pali gorzej niż kowal. Dla tych co nie wiedzą to bodzio ma taką samą szanse na ulepszenie jak kowal , więc nie płaczcie że pali gorzej...

76561198004076728.png
Opublikowano

tutek do kosza komu to potrzebne nawet jak w grze najedziesz kursorem na bodzia to pisze do czego on sluzy. a o szkatach na lvl to kazdy juz wie na wiki jest sczegolowo opisane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...