Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Free-Craft [Freebuild] [Możliwość rozgrywki na arenie Survival Games] [Ogarnięta Administracja] [Prezętacja yt] [40 Slotów] ZAPRASZAM


Garmul

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ng5av4.png

 

Serwer kochany przez wielu graczy Wanap-Craft.

Tym razem w wydaniu Free-Build.

 

Przeczytaj całą ,aby dowiedzieć się jak najwięcej.

 

 

 

 

Znajdź nas na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=qKNeS_Kxwxs&feature=plcp

****Info****

 

Czy chciałbyś dobrze się bawić, miło spędzić czas z przyjaciółmi, a zarazem budować wyobraźnie?

Wejdź do świata pełnego różnorodnych atrakcji i przygód!

Możesz to zrobić już dziś dzięki naszemu serwerowi Free-Build.

 

****Serwer****

 

IP:192.166.219.44

Typ:Free-Build

 

PvP:Częściowo włączone

Moby i Zwierzęta:Włączone

White-list:Wyłączone

Sloty:40

DOBRA ZABAWA:100%

 

Serwer jest postawiony na profesjonalnym Hostingu dzięki czemu jest pozbawiony wszelkich lagów, cofek itp.

Gra jest bardzo płynna.

 

****Administracja****

 

-Nie daje żadnych item

+Zawsze pomaga

+Nie przeklina

+Łatwy i dobry kontakt

+Zawsze odpisuje

 

Do grona administracji zaliczają się osoby które są bardzo doświadczone i potrafią ogarnąć każdą sytuacje.

 

****Co u nas z najdziesz i co nas wyróżnia?****

 

-Na pewno event'y na każde święto

-Dobrą zabawe

-Świetną mape

-Profesjonalnie z konfigurowane plugin'y

-Uprzejmą i miłą administracjię

-Arenę z możliwością rozgrywki Survival Games

-Uroczy spawn

 

Serdecznie zapraszam wejdź i poczuj moc jaką daje gra multiplayer na naszym serwerze!!!

 

UWAGA!!

 

Na serwerze jest otwarta rekrutacja zgarnij ciepłą posadkę już dziś.

 

P.S:

Nie zapomnij zostawić komentarza. Każdy zostawiony komentarz pomaga w tworzeniu nowych atrakcji na serwerze:)

Opublikowano

Chciałbym sie zgłośic do Administracji umiem ogarną prawie każdą sytuacje, mam duże doswiadczenie w komendach, poniewaz miałem 3 serwery bukkit i byłem na 3 Adminem/Modem

pisz PW lub skype

Pavcio55

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

POBIERSZ SOBIE MINECRAFT VERSION CHANGER :D

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...