Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam][Gra] symulatory polowań na zwierzęta.


Endriex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

no to tak jak w temacie

Szukam symulatorów polowań na zwierzynę

Słyszałem o Deer Hunter 2011 ale nie wiem czy coś takiego istnieje bo nie widze w internecie.

Opublikowano

to w takim razie inaczej...

która gra jest lepsza?

 

 

Hunting Unlimited 2011

 

The Hunter 2012

 

Cabela's Big Game Hunter 2012

Opublikowano

Nie wiem bo nie gralem w to :P Kolega mnie kiedys chcial nakrecic na to :P zobacz na yt

 

znalazlem jeszcze Sezon na Polowanie, nie mam kompletnego pojecia co to jest ^^

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Człowieku tą co ja dałem zobacz sobie jaka jest grafika jak real prawie jelenie lisy itd miodzio kto lubi takie gry może sobie pobrać.

Opublikowano

h3h3 ,w skyrimie możesz polować na jelenie;D

 

ale to nie skyrim tylko symulator polowań

 

Człowieku tą co ja dałem zobacz sobie jaka jest grafika jak real prawie jelenie lisy itd miodzio kto lubi takie gry może sobie pobrać.

 

gdyby nie to że nastrój jest troche bajkowy tobym wziął xD

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a podacie jakiś link do Hunter deer 2005 dla mnie ta jest najleprza tylko niewiem gdzie pobrac

Opublikowano

Wiem, że szukasz symulatora ale w Far Cry 3 możesz polować na tygrysy, dziki i różne zwierzęta. I chyba w Assasin Creed III polowało się ale to chwilowo bo misja :P

photo261314.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...