Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1080p i 768p. HDMI i Telewizor. :) Tym razem troche łatwiejsze.


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bede się rozpisywać. :]

 

Przy (1360x768) 768p i 900p (1600x900) obraz jest naturalny, ale chce miec 1080p!

Przy 1080p kolory np czerwony nie jest do końca czerwonym, a obraz jest ogólnie przeostrzony. Przy RGB i innym tv i innym kompie z GeForce występował ten sam problem.

Po zmianie profilu na FIlm w TV wszystko było w normie ale nie moge go używać teraz. Macie pomysł jak to rozwiązać?

Opublikowano

1080p to natywna rozdzielczść telewizora i jest ona dopasowana idealnie (tzn nie jest rozciągana). Obraz NIE JEST ROZCIĄGNIETY, a PRZEOSTRZONY. :)

Opublikowano

TV.

 

Ale obsluguje wszystkie rozdzielczości, nawet te "nienaturalne". Wcześniej miałem toshibe, która miała wyznaczone rozdzielczości i innych nie chciala wyświetlić.

Opublikowano

Wina jest tego monitora. Jest po prostu słaby, też tak mam że obraz jest przeostrzony, a kolory "dziwne".

Dobry monitor jest do PC, ale też do TV.

Wina tego że monitor nie jest do PC tylko do TV, ale można go używać do PC.(zrozumiałeś xD)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Telewizor nie jest FullHD, ja nie widze zadnego problemu z wyswietlaniem

Marka i model?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Mozesz sie pobawic programowym ustawieniem ostrosci i kolorow. Jak wczesniej bylo dobrze na film a teraz jest problem to napisz dokladnie czym to sie objawia.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Przeskalowywuje mu obraz do najwyzszej mozliwej rozdzielczosci stąd problemy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Samsung EU46ES6100. Matryca full hd.

1080p@60hz

Mozesz sie pobawic programowym ustawieniem ostrosci i kolorow. Jak wczesniej bylo dobrze na film a teraz jest problem to napisz dokladnie czym to sie objawia.

Trudno dokładnie opisać. Pamietam, że na innym TV (też full hd, tez sprawdzałem na całkiem innym sprzecie) było to samo.

Opublikowano

Skoro na innym tv jest taki sam problem to moze poprostu kabel hdmi jest kiepskiej jakosci?

Różne kkable też były sprawdzane. HDMI przesyła sygnał cyfrowy i za bardzo nie ma znaczenia.

Opublikowano

@Refresh

 

Przy trybie PC/Gry, zmniejsza się input lag, ale kolory się psują... Przy standardowym trybie, wszystko w normie. (oprócz input laga... :D)

Opublikowano

Byc moze jest to wada jedynie samego telewizora.

Jak sprawdzales kilka kart graficznych, kilka kabli i rozne telewizory to albo grafiki padniete, albo cos z kablami, albo talawizory uszkodzone albo maja problemy z rozdzielczoscia full hd.

 

Probowales podlaczyc do tego samsunga inny kabel albo calkiem inne zrodlo hdmi (np. konsola)?

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...