Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP][Wojny Zamków][1.4.2]Bitwa Bogów.


ziomai16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzis zapowiem serwer RP typu wojny zamkow [polega na czyms innym] ,,Bitwa Bogow"

 

 

 

Serw polega na wojne 4 Bogow ze soba.

1.Beliar:Bóg zła,ciemności,mroku wszystkich zlych stworzen.

2.Innos:Bóg Dobra,światla i innych dobrych rzeczy.

3.Adanos:Bóg wody i ognia.

4.Dementor:Bóg piekła i wszystkiego związane z nim.

 

 

Dawno, dawno temu żyło 3 bogów Adanos najstarszy brat,Beliar i Innos najmlodszy brat.Innos i Beliar nienawidzili sie od zawsze i toczyli ze soba wojny.Adanos pilnowal by walki byly wyrownane.200 lat walk bez ustanku. Gdy nagle pojawil sie nowy bog Dementor. Stal on sie potężniejszy od Adanosa,Beliara i Innosa. Lecz Dementor nie pokazuje swojej sily i ukrywa sie w ciemnosciach. Dzis 4 kaplanow tych bogow kontyują walkę. Ci kaplani to Savi,Patronos,Mamplecy i Xavox.

Jak potoczy sie dalej ta historia ? Zobaczymy ...

 

Administracja:Savi,Xavox,Patronos,Mamplecy.

Nazwa Serwera:Bitwa Bogów.

IP: Podam gdy wyjdzie serw.

Slotów:pierw 10. Gdy ludzie beda grac to zwiekszymy.

Premium: nie

 

 

Histroie kaplanow:

Savi:Jest pierworodnym synem Beliara. Jest poł nieśmiertelny. Gdy dziecko bylo male ojciec zanurzył go w lawie, po czym stal sie on nieśmiertelny. Teraz Savi dumnie wlada armią swojego ojca.

Patronos:Syn Innosa.Poł nieśmiertelny. Jest on aniołem, który ukrywa swoje skrzydła. Walczy z armia Saviego i ma nadzieje ze kiedys wygra.

MamPlecy:Mowia onim ze jest synem Adanosa, lecz mowia takze ze urodzil sie w wodzie i lawie.Nadprzyrodzonym zjawisku.Wspiera obie strony :Saviego i Patronosa.Pilnuje by walka byla wyrownana.

Xavox:Powstal z lawy. Jest on brutalnym wladca, lecz sprawiedliwym. Mowia o nim ze jest synem Dementora i demona ,poniewaz z glowy wystaja mu 2 wielkie rogi demona.

 

 

Serw bedzie gdzies okolo w polowie listopada poniewaz trwaja jeszcze prace itp...

Jak powstanie serw to napisze nowy post :)

Dziękuje bardzo...

Opublikowano

wejde

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...