Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jeden Z Pierwszych Serwerów 1.4.2! Dawny FrugolCraft.! Powracamy! [Survival 100% na razie] [No-Hamachi] [0 lagów!] [No-Premium!] [No-WL] ZOBACZ!


Pietrekk24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDawny FrugolCraft ;]Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: Serwer On [Hamachi]

 

Można już wbić na hamachi. Sieci :

 

FrugolCraft

FrugolCraft[2] do [4]

Jak trzeba będzie to dorobię!

 

Hasło : 12345

 

IP : 5.110.242.17

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30 [Powinno być więcej]

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20Będą%20jak%20wyjdzie%20bukkit%201.4.2%20.%20Na%20razie%20nie%20ma%20żadnych.%20100%%20Survival!%20

1337425578-U363900.png

[HA]Piterr28

1337425590-U363900.pngSerwer On [Hamachi]

 

Można już wbić na hamachi. Sieci :

 

FrugolCraft

FrugolCraft[2] do [4]

Jak trzeba będzie to dorobię!

 

Hasło : 12345

 

IP : 5.110.242.17

 

1336669726-U363900.png

Nowicjusz
Opublikowano

192.168.2.6:25565 <- to ip. Chyba jakiś błąd jest. Spróbuj jeszcze raz. Jak nie pójdzie to chcecie ewentualnie hamachi ? A co wam pisze właściwie jak wbijacie?

 

Can't reach server.

Opublikowano

Przepraszam , jest jakiś błąd. Ja tylko mogę wbić na serwer, a reszta niestety nie. Zaraz stworzę serwer hamachi [niestety]

 

JAK SERWER BĘDZIE GOTOWY NA HAMACHI TO PODAM IP ITP. MOIM ZDANIEM ZROBIĘ TO ZA OK. 15MIN.

Opublikowano

Serwer On [Hamachi]

 

Można już wbić na hamachi. Sieci :

 

FrugolCraft

FrugolCraft[2] do [4]

Jak trzeba będzie to dorobię!

 

Hasło : 12345

 

IP : 5.110.242.17

 

PIERWSZE OSOBY NA SERWERZE OTRZYMUJĄ KAMIENNE NARZĘDZIA NA START ;]

Opublikowano

Według mnie temat powinien być usunięty , pisze jak byk cytuje

"Jeden Z Pierwszych Serwerów 1.4.2! Dawny FrugolCraft.! Powracamy! [survival 100% na razie] [No-Hamachi] [0 lagów!] [No-Premium!] [No-WL] ZOBACZ!" No hamachi? A tutaj wchodzimy na reklame serwera i co? Serwer już On na hamachi? Czyż to nie jest fałszywa reklama? Nie chodzi o zachęte , jeżeli chcecie mieć więcej graczy to nie zachęcajcie ich napisem [No-Hamachi] lecz zainwestujcie te chociaż 15 złoty miesięcznie na kilku slotowy serwer . Cóż to za problem zapłacić chociażby sms'em 15 złoty na 1 osobe? Potrafie zrozumieć czasem są różne historie , lecz można zatrudnić współwłaściciela lub administratorów i płacić kwotę na pół ....

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Server on za 5 min.

 

Nowe Sieci :

 

FrugolCraft[5] do [7]

 

Hasło 12345

 

P.S : OCEŃ OBRAZEK I UDOSTĘPNIJ GO NA FACEBOOKU! JEŚLI TO ZROBISZ MASZ VIP-A ZA FREE NA DEDYKU, KTÓRY POWSTANIE ZA NIEDŁUGO 1.4.2 :) obrazka [5 gwiazdek] : http://replik.pl/#/g...raft/p3vHIA4j6V

 

informuję , że jest to server hamachi, więc jest włączony tylko kiedy jestem online !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...