Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Zmienić Nazwy Itemków


Rherad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logujemy się w freebsd po czym włączamy Navicata.

Klikamy [player] a następnie wybieramy [item_proto]

 

Mamy kolumny :

 

vnum - To ID itemków

 

name - Nazwa itemków w grze

 

gb2312name - Nazwy itemków w IS'ie (Właśnie tutaj Zmieniamy nazwę na polską :) )

 

Jeśli już zmienimy - Można cieszyć się spolszczonymi nazwami itemków! ;]

 

Mam nadzieje, że ten mały tutek wam pomoże w spolszczaniu Item Shop'a :D

Opublikowano

Eh.. No niestety co prawda to prawda można tym sposobem zepsuć sobie serwer :(

 

@Up

Nie można usuwać(jak co tak się pisze ten wyraz -.-) tematów :P kokosz nie pozwala :D

Opublikowano

A mi to pomogło

Spolszczyłem wszystko na moim serwie i osiedle może grać xD

Grają na Cliencie a all jest spolszczone

(kd,bróńki,itemy)

Mogą wkładać KD

i robić Gildie,all spolszczone i jest xD

20 [\/]

50 [x]

100 [x]

150 [x]

200 [x]

 

Phobos - 45 [ON]

Metin2ol - 94 [OFF/4 ever]

 

Jak ja kocham kiedy używacie opcji ,,Szukaj''

Opublikowano
NIE pisz poradnikow jak gowno wiesz i ledwo co umiesz uruchomic serwer .

 

 

A jednak coś wiem. Sorry, ale weź nie spamuj -.- W każdym temacie piszesz nie potrzebne posty, które nie wnoszą nic do życia :/ Irytujące to jest ... Przynajmniej pomogę kilku osobom na forum.

Opublikowano

Nie ma nic wspólnego? Hmm.. Ciekawe czemu ja tam zmieniam i w IS'ie już mam ładne spolszczone nazwy :) Ciągle piszesz swoje pseudo myśli informatyczne... Weź się ode mnie odczep i "Ić stont" ;) Ok? Papaaa... Miłego spolszczania! :)

Opublikowano

LastTrabant1 jestes głupiutkim dzieciaczkiem i tyle, pare powodów:

-Używasz tylko słów: "Żal", "lol" i innych pokrewnych.

-Spamujesz(piszesz posty nie wnoszące nic do tematu) , krytykujesz, wyzywasz

 

Jak widze jeszcze gówno wiesz na temat robienia serwa ;p, a po 2 jak chcecie sie kłócić to na PW, E-Mail, Skype, QQ czy GG

 

 

@Do tematu

 

Nazw "gb2312name", się nie zmienia, (według mnie).

PS. Jeżeli ci działa daj pare SS lub wideo

Opublikowano

Się robi ;)

 

http://img177.imageshack.us/img177/1877/beztytuucw.jpg

 

LastTrabant1, ja w plikach strony www nie znalazłem ;)

Opublikowano

aha to spoko zwracam honor , znalazlem w kodzie funkcje pobierajaca nazwe z bazy

 

$exec="select item_proto.vnum,item_proto.gb2312name,item_proto_shop.img,item_proto_shop.prices
,item_proto_shop.content from item_proto,item_proto_shop where item_proto.vnum =item_proto_shop.vnum and  item_proto_shop.classid=$classid order by item_proto.vnum  desc limit ".($page*16).",16";
            }else{
            $exec="select item_proto.vnum,item_proto.gb2312name,item_proto_shop.img,item_proto_shop.prices
,item_proto_shop.content from item_proto,item_proto_shop where item_proto.vnum =item_proto_shop.vnum  order by item_proto.vnum  desc limit ".($page*16).",16";
            }

wiec chodzi dokladnie o to

 

item_proto.gb2312name

 

w /test_/default-.php

 

no to fakt ... zwracam honor i usuwam wulgi , sam jednak wole spolszczony juz i przerobiony is paniny . Ale ok niech bedzie.Mozna nawet podwiesic.

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Eh.. No niestety co prawda to prawda można tym sposobem zepsuć sobie serwer

 

@Up

Nie można usuwać(jak co tak się pisze ten wyraz -.-) tematów kokosz nie pozwala

 

 

Oj flipper... A myślisz że dla insomni to ja gdzie spolszczałem... Całe item_proto i mob_proto zostało spolszczone w gb]costam]name ;) I oczywiście wszystko na serwerze działa... no i na stronce pewnie też by działało ale nie posiadam własnego serwera ;D

30.01.2010 - 16.06.2013 - Główny technik i administrator Yitian2/XLasT. <3


 


 


Tworzę i sprzedaje: Lib'y, Questy, GUI, nowe systemy, funkcje bla bla bla. Wszystko prócz grafiki i przeniesienia metina na nowy silnik graficzny.


Kontakt na PW.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

zal glupi poradnik daje -

powód: ponieważ w item_proto nie ma wszystkich itemków

i już takie coś próbowałem i nie działa

1377531174-U173186.png
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...