Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Kogo za 3150 ? Pomocy , daje lajki za odp :)


UltiPabloPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gragas

+Łatwa farma.

+Slow

+Mana w skillu

+Ulti odpychające. (Czasami w TF może bardziej zaszkodzić niż pomóc naszej drużynie)

-Manożerny

Opublikowano

Shen, twardy, w mid game dobry dmg w late słabnie z obrażeniami ale nadrabia ultem.Za 3k polecam Ci xina, kate, akali, shaco odradzam bo do tfów praktycznie nie powinien podchodzić, papier i nie jest rangedowy.

Opublikowano

Olaf Olaf Olaf !

 

Duży dmg, piekielnie mobilny, przydatny w tf'ach, dobrze radzi sobie na topie.

League of Legends

Opublikowano

W sumie to z mojej strony 3 championy :

 

1) Olaf

2) Gragas

3) Shen

 

 

1. Olaf - Potrafi utrzymać się sporą ilość czasu na pozycji , do tego dochodzi łatwa farma + skill true dmg .

Może uciec z cc-ków , dzięki swojemu ultimate .

 

2. Gragas - Maszyna do farmienia golda . Dobrą kombinacją skilli potrafi zgnieść przeciwnika .

 

3. Shen - Bardzo przydatny w team fightach , szybkość przemieszczania się [jednokrotna - ultimate ] . Może utrzymywać dystans .

Puff :*


Opublikowano

Wszyscy co robią dużo w teamfighcie:

Morde

+4v6, dobry laning, farmienie, masakra 2v1

Gragas

+2x aoe, dobry laning, escape system

Może jeszcze shen?

Ostatnio coraz mniej banowany i gdy jesteś pierwszym pickiem to go bierzesz, często pomaga naszym sojusznikom. (tarcza, taunt, healowanie na Q)

Opublikowano

Morde;

  • aoe e
  • łatwa farma
  • jak ktoś zginie z ultem, to ma klona
  • wytrzymały
  • dmg z q

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Blitz to blitz, nic specjalnego.Każdy sie kryje za minionami i nie możesz trafić q, jeśli trafisz to masz asyste a carry ma killa.ogólnie to nie liczysz na kille bo jesteś support.

Opublikowano

Pantheon

 

+ dobra pasywka przy 1 vs 1 [niezawodana]

+ ulti dobre przeciw tf

+ E przy duzym AD przydaje sie do niszczenia tf

+ bardzo mocne skille [Q] znakomite na earle game

+ latwe combo [Q + W + E]

 

 

Albo Katarina

 

+ pasywka znakomita do tf

+ Q dobry skill do harrashu przeciwnika

+ E dobry styl escape jak i gonienia swoich ofiar

+ W dobry do farmowania

+ Combo [Q + E + W + R] przy tf [E[ wlatujesz w sam srodek] + R + W + Q]

Opublikowano

@up Katarine można każdym podrzuceniem lub stunem.

Darius:

+Przez jego Q możesz dobrze farmić.

+W jakby taki podwójny dmg.

+E przyciągnięcie.

+Strasznie twardy

+R jego true dmg na dobijanie jezu on jest piękny ;d.

fd9cu1.jpg

Opublikowano

@up Darius jest za 6300 z teog co sie orientuję ;)

Ja polecam Gankplanka:

-w działające jak cleans (summoner spell) heala i oczyszcza z ccków etc.

-duży dmg

-ult mający zasięg na całą mapę i slowujący, naprawdę mocny

Innych ci nie polecę bo sam gram głównię AP carry na midzie ale z nich polecam:

-LeBlanc, troche wysiada w late ale za to w early i mid gamie nie da sie jej pushowac ani zabijac na nia mozna grac tylko defensywnie :DD

 

-Lux Bardzo mocny champ, snowballowa troche ale za to stun lapiacy 2 obiekty, tarcza na w , mocny ult. Jej minusem jest to, że jest troche trudna musisz trafiac wszystkimi skill shotami ;)

 

poza tym sa tez championi za 1350 ktorzy rozpierdalaja:

-Morgana OP ult, duży dmg, "w" dzieki ktoremu latwo farmic, tarcza pod "e"

-Nasus jego specjalną umiejętnością jest to ze z kazdym last hitem z "q" zwiększa dmg tego "q" więc jeśli w early i mid gamie bd farmił q to potem będziesz wypierdalał wręcz kosmiczny dmg :D poza tym ult bardzo przydatny w walkach 1v1

Opublikowano

Albo kup sobie Czołg AD carry, czyli Urgota :P.

+mocny poke,

+posiada tarcze,

+atak z włączoną tarczą slowuje przeciwników,

+pasyw redukuje obrażenia przeciwnika,

+i ult, który przydaje się do wielu akcji <3

 

-mały zasięg ataku,

-słaby przed 3lvl ponieważ obrażenia bazują na skillach.

Opublikowano
Albo kup sobie Czołg AD carry, czyli Urgota

 

Urgot nie jest ad carry tylko po to się go brało aby rozwalić przeciwnego ad carry na lini, lecz teraz jest on bardzo słaby gdyż dostał nerfa i stał się bezużyteczny.

 

polecam olafa gdyż świetnie pasuje do twojego opisu

 

- masa hp

- dmg od hp

- true dmg którym świetnie stealujesz fragi

- odpalasz ulta który daje ci immunitet na wszelkie stuny, slowy itp. po czym biegniesz na przeciwnego ad carry

- jak ktoś gra nieuważnie na 2lvl jak masz Q+E możesz niemal każdego rozwalić na lini co daje pełną dominacje na topie

- jungla niczego sobie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...