Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Rush już jest na oficjalnych serwach


Tigerxy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dziś już można śmigać na nowym trybie gry "Rush" oczywiście na oficjalnych serwach jako pierwszy serwer który daje możliwość zagrania w ten tryb jest to serwer CZBF CZ/SK - INFRANTRY (KAT) i jak narazie do tej pory jest to pierwszy serw który oferuje właśnie ten nowy tryb...

Oczywiście jak narazie ten nowy tryb jest dostępny tylko na mapce Sharqi.

Jak tam wasze odczucia tego nowego trybu ?? :P

Szkoda,że jeszcze nie ma serwów ze strony EA nie wiem na co oni czekają xP

 

 

screen053h.jpg

 

screen055l.jpg

 

Tryb gry jest zajebisty dużo urozmaica,ale przez cheaterów nic nie da się zdziałać ...Z pistoletu którzy zabijają cie z daleka nie no to jest też zajebiste.

Opublikowano

Wiemy Podaj nick to zaprosze do friends mój Strzelnica[PL]

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Mi się ten tryb bardzo podoba jest teraz więcej akcji co do tej rzeźni zgodze się,ale to zależne czy ludzie grają uczciwie czy na hakach ,bo jak trafisz na kilku aimbotów to jest właśnie jedna wielka sieczka co nic nie można zrobić co się dednie to po respie znowu ded i nie ma wtedy żadnej gry bo co to za przyjemność jak ktoś z daleka na oślep wali ci z jednego strzała heada.

Opublikowano

wrażenia? gówno ;/ tryb boski ale za dużo cheaterów....

 

chce mi się grać na tym strasznie ale cheater vs gracz to... ;/

 

dupne troszke ;/ choć pomysł dobry :)

 

jak wreszcie administracja ogarnie coś na tych aimbotów to wróce znów grać .... ale że statystyki zrobili to dobry znak xD

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...