Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Móraż vs Makys


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Móraż

Wyzwany:MakYs

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:

Notatka: Wybierz ile wersów

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Dobra, jakoś skleję 48wersów :) Diss dam w tym poście.

 

Proszę bardzo :)

 

Czterdzieści osiem wersów, myślał, że się przestraszę,

lecz przyjąłem propozycję, mordę zmielę mu na kaszę,

i z sosem własnym podam jako danie,

oczywiście nie ludziom, pies zje jako śniadanie,

możesz bać się już baranie,

bo bez twarzy będziesz nikim,

dla mnie już Ty jesteś nikim,

za to Móraż jest jak wiking,

sprawdź znaczenie słowa w wiki, bym rozjebał Cię na migi,

ponad dwa tysiące postów, ale to mnie nie przeraża,

na kolanach kurwa przyjdziesz, będziesz przepraszał Móraża,

a ja tylko się uśmiechnę i Cię zmieszam razem z błotem,

ja mam w dupie takich jak Ty i pierdolę tą hołotę,

jesteś tutaj gold member`em, ja zwykłym user`em,

dla większości jesteś cwelem również kurwa dla mnie,

a po diss`ie będziesz zerem, połóż w wannie

ostatni raz się lepiej, Twoje ciało umieszczę w bagnie,

jesteś tylko głupim człowiekiem, nie zmądrzejesz

nawet z wiekiem, ja Ci mocno zryję dekiel,

niczym wódka i heineken, mnie nie ruszy żaden procent,

zaliczyłem kilka nocek, idź se zagrzej miodzik z mlekiem,

Ty tak bardzo chcesz być mocny, ale Ci się nie udaje,

dla mnie jesteś wręcz żałosny, pod latarnią dupy dajesz,

dla złotówek marnych kilka, wywołałeś z lasu wilka,

lepiej się postaraj chłopcze, bo Ci manto wielkie spuszczę,

kości everyone połamię, a wieczorem Cię uduszę,

tuż przed śmiercią się położysz i dasz mi propozycję,

ja nie chcę Cię jebać w dupę,

lepiej dzwoń już po policję, właśnie mam zabójczą wizje,

Twoją laskę sobie pizgnę, w dissach jestem wielkim mistrzem,

to jest tylko mocny tekst, gdybym przeszedł do czynu,

kilka strzałów bym zasadził i po Tobie skurwysynu

życzę żebyś mnie nie spotkał, bo się zmieni plotka,

w najprawdziwsze realia, użyłbym na Ciebie glocka,

dla mnie Ty jesteś kanalia, Móraż wygra ten diss,

w Twojej głowie już awaria, lepiej chodź na kompromis,

oni będą krzyczeć biss, dokonają rękoczynu,

wolałbyś być jako widz, zapierdolą Ciebie synu,

piszę już pełną godzinę, lepiej Ty się poddaj synek,

albo chodź na miasta rynek,

tam wejdziemy w pojedynek i Cię szybko puszczę z dymem,

i została mi siódemka, dla MakYsa wielka męka,

powiedz czy jak dajesz dupy, to Ci kurwa żyłka pęka?

Ty już prosisz żebym skończył, idziesz na psy

i list gończy, ja dopiero się rozkręcam,

zaraz szósty bieg załączy, już oszczędzę stary Ciebie,

chociaż czuję się jak w niebie,

Móraż niczym w ósmej mili, to już koniec moi mili!

 

Czekam na Twój :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Dawno tu nie zaglądałem więc zawitałem znów.

W miejscu gdzie nie liczą pięści lecz kurwa zasób słów.

Pozdro dla fanów , zapomniałem nie jestem gwiazdą

Wyglądasz jakbyś wjechał tutaj rozjebaną Mazdą

A ja merolem , więc ziomie daj diss na poziomie

Bo pojeb zaraz wylądujesz suko na ojomie

Napierdalasz betony jak dziwka co ma syfa.

Móraż ? Teraz kurwa wiem skąd ta ksywa !

Wyglądasz tu jak pedał a nie rycerz na koniu !

Napierdalasz taki rap jak świętej pamięci doniu.

Twe rymy chujowe , stare jak kilogram pleśni

Boisz się mnie ziomek jak kurwa świnia rzeźni

Pytasz czy jestem mistrzem ? Masz pojebane fazy !

To jakbyś zapytał świni czy była w rzęźni 2 razy

To koleś oczywiste rozpierdalam bloki , mury

Ty masz gardło wyrobione od opierdalania rury

 

Masz tu kolejną szesnastkę ! Ma moc jest zajebista !

Dostajesz tutaj wpierdol i nie popłacz się dla taty

Ma przewaga nad tobą to jest sprawa oczywista !

Ziomek po raz kolejny dostaniesz kurwa baty !

Takie katy jak ty w dupe pierdolone kłaki

To śmiecie życiowe , niedojdy i frajerzy !

Twe wersy to szambo , troche szczynów i sraki

Dlaczego taki nieudacznik ze mną się mierzy ?

Ty naprawdę koleś wierzyć ze MC z ciebie spoko ?

Lepiej dzwoń na pogotowie bo zabrakło tobie rymów

Po raz kolejny idioto mówie chuj ci kurwa w oko !

Jesteś z nizin społecznych tak zwanych skurwysynów.

VNM by to rzekł - zajeb torbę w nos ! Inaczej to ujmę

Poproś boga by znalazł twój móżg w tej rzeczywistości.

Bo od początku chłopie dajesz obornik i chujnię

Dla ciebie środkowy palec ! Masz połamane kości !

 

Następna seria szesnastek ! Pierdolnęło jak z armaty !

Myślisz ze jesteś gangster bo kradniesz polonezy i fiaty ?

Podlej mamie kwiaty i do gangsterki sie nie pakuj.

Otwórz swą ujebaną gębe i moich wersów smakuj.

Wersy o ósmej mili ? Jesteś z ekipy debili ?

Rozjebałem cię gościu w przeciągu 1 chwili

Mili to ci brak kurwa do mego poziomu

Ty walisz koleś wiadra z dupy swoich ziomów.

I tych samych ziomów na psach kurwo podpierdalasz

Takim jak ty nie ufam , wole trzymać się z dala.

Jak widać lubisz anal w pierdlu cie podładowali

'' Podnoś mydło Móraż '' i cię wyjebali.

Teraz się możesz chwalić z kim dissa dzisiaj miałeś

Choć prawde mówiąć koleś ostro w pizdę dostałeś

Na koniec tej szesnastki chyba się pożegnamy

Teraz już możesz płakać... Uciekaj do swej mamy...

 

 

Dzięki za pojedynek :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...