Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+GILDIE+MCMMO+SURVIVAL GAMES+PAINTBALL] [UPIJ SIĘ MLEKIEM] [AUTOMATYCZNY SPAWN BOSSÓW] [LISTA BANÓW NA STRONIE] [DESIREGAMES]


Davidsonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

KONKURS !

 

Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się losowanie 3 osób które ocenią serwer w tym temacie.

Nagrodami będą vouchery do naszego sklepu SMS!

 

 

Aby potwierdzić udział w konkursie dodaj na końcu wiadomości:

 

[color=#ffff00][b]Potwierdzam swoją kandydaturę w konkursie.[/b][/color]

Opublikowano

Myśle że serwer będzie naprawde fajny i dobrze przygotowany ;D

Jedno pytanie. Czy exp jest zwiększony?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie . Uwielbiam serwery typu survival + mcmmo . Ciekawa będzie Fun mapa , z parkourami itp. ;-) . To coś nowego na mpc forum , a szczególnie walki z bossami . Jedno pytanie , to będzie survival , czy coś w stylu Wojny Frakcji z pluginem Factions ? Co do exp to można by zwiększyć , było by ciekawiej bo więcej osób miało by enchant eq

 

 

 

Potwierdzam swoją kandytaruę w konkursie. :)

Opublikowano

Factions nie będzie, nie wiem czy stety czy niestety, gdyż coś w tej wersji jest pobugowane.

Jako iż mamy kilka map, na czacie przed wiadomośćią jest dodawany prefix na jakiej mapie się znajdujemy, niestety Factions do tego nie dopuszcza. Próbowałem już wszystkiego.

 

Przypominam o konkursie, dziś o 19:00 filmik z losowania. (Możliwe że live)

Opublikowano

A może zamiast factions coś w stylu że administratorzy dodadzą graczom którzy chcą mieć ta gildie do nicku np. [Gildia] ?

 

Nie był by to głupi pomysł, lecz nie miało by to najmniejszego sensu.

Co z terenami, przejmowaniem ich ?

 

Będę próbował naprawić te Factions i zobaczymy.

Pasjonat
Opublikowano

Potwierdzam swoją kandydaturę w konkursie.

 

Serwer zapowiada sie epicko

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...