Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Hardcore - Jedyny , Porządny !


sirmarq

  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Doda? mineshafter ?

    • NIE
      5
    • TAK
      5
  2. 2. Doda? plugin w którym nie tracisz eq po ?mierci ?

    • Tak
      5
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hardcore - Multipoland

informacjeo.png

083.gif Adres IP:----------------

083.gif Typ Serwera:HardCore

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Nie

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

 

Serwer hardcore , wcielimy się w wielkiego wojownika kwadratowego świata jakim jest minecraft.

Serwer hardcore lecz pare dodatków z naszej strony

:).

- Lifemc czyli 3 życia na początku gry.

Poprzez zjadanie diaxów dodajemy kolejne życia

:D.

Plugin sławny z kwadratowej masakry

:D

 

Plugin do frakcji autorski .

Polega na tym żeby założyć frakcje trzeba zdobyć 20 lvl , itemki które są niespodzianką

:)

Dostajemy cuboid na mapie 100x100 .

Możliwe że będzie wprowadzone coś takiego ze widać nazwe frakcji nad postacią w nicku

:).

Kolorowa nazwa frakcji

:D.

 

---------------------------------------------------------------

 

Na serwerze będzie topka zabójców .

Będzie można walczyć o ranking

:).

Codziennie masa eventów , organizowanych przez naszych administratorów

:D

 

Będą tak że pluginy takie bardziej 4fun które są niespodzianką

:D.

Na serwerze nie będzie komendy spawn.

Koordy spawnu będą podawane na automessager'ku .

 

Informacje o starcie już niedługo

:).

 

 

Changelog :

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

Bosche.. Dalej reklamujecie ten szajs?! Dostałem perma za to, że zabiłem jakiegoś typka, który kupił 900lvl expa. PATOLOGIA!!! Nie polecam tego serwera bo to czysta esencja gówna!

Sam jestes!

Opublikowano

Może więcej info ??

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Opublikowano

@up.

 

To chcecie zrobić big serwer ewry bady happy now? Czy co?! Zaczynacie robotę jutro, a serwer będzie za 4-5dni. Powiedzcie tylko co ma przyciągnąć innych graczy czego nie ma na innych serwerach?! To że zrobicie dodatkowy plugin(albo zmodyfikujecie istniejący), że nad głową będzie frakcja i happy?! Jakoś mi się to nie widzi. Po drugie cub 100x100 ok, komu się chce wykładać cub'a 100x100 pyt. ile jeszcze w górę. Jakoś nie bierze mnie ten serwer na typowe "WOW". Ale cóż, powodzenia w projekcie :)

Opublikowano

@up .

Po prostu chcemy zrobić serwer hardcore.

Jedyny normalny .

A nie jakieś cuda niewidy.

Czysty hard z dodatkiem frakcji .

 

Zapowiedz mało opisuje .

Zobaczysz na starcie jak będzie .

 

@stop hejterą ;]

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...