Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje YouTube'ra w Formie sponsora medialnego na moim serwerze Wanap-Craft.>>>>>>>CZYTAJ WIĘCEJ<<<<<<<


walecc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem Współ założycielem serwera Wanap-Craft [FreeBuild].

IP:192.166.219.44

 

 

Ten temat jest poświęcony wszystkim youtube'rom, którzy grają w Minecraft

 

Mój serwer jest nowy jak dobrze wiadomo trudno jest teraz się wybić na początku potrzeba kogoś kto mi w tym pomoże. Więc piszę ten temat bo potrzebuję takiej osoby jeżeli nią jesteś i chiałbyś z nami wspułpacować napisz odpowiedź do tego tematy (wzór podam na końcu)

 

 

****Co oferuje od siebie?****

 

 

Moge zaoferować rangę Sponsora Medialnego.

Ranga ta jest czmś w formie dosępu do wszystkiego co dzieje się na serwerze oraz co będzie się działo w najbliższym czasie.

Reklamę kanału na say globalnym serwera.

Oraz ciągły kontakt z Miła Administracją serwera.

 

 

****Co mam podejmując z wami kampanię?****

 

 

Otórz jeżeli zdecydujesz się podjąć z nami kampanię i wybierzemy cię będziesz traktowany jako część załogi serwera i miał wgląd do jego wydażeń.

 

 

 

****Wzór****

 

 

Wzór Podania:

 

 

1.Imię:

2.Nick w grze:

3.Nick na yt:

5.Liczba widzów:

6.Czy chcę wspułpracować:

7.Link do kanału:

Opublikowano

1.Imię:sebastian

2.Nick w grze:hiszpan12341

3.Nick na yt:TheBrasilStudio

5.Liczba widzów:1(narazie)

6.Czy chcę wspułpracować:tak o ile niebęde płacić :)

7.Link do kanax

Opublikowano

Jestem Współ założycielem serwera Wanap-Craft [FreeBuild].

IP:192.166.219.44

 

 

Ten temat jest poświęcony wszystkim youtube'rom, którzy grają w Minecraft

 

Mój serwer jest nowy jak dobrze wiadomo trudno jest teraz się wybić na początku potrzeba kogoś kto mi w tym pomoże. Więc piszę ten temat bo potrzebuję takiej osoby jeżeli nią jesteś i chiałbyś z nami wspułpacować napisz odpowiedź do tego tematy (wzór podam na końcu)

 

 

****Co oferuje od siebie?****

 

 

Moge zaoferować rangę Sponsora Medialnego.

Ranga ta jest czmś w formie dosępu do wszystkiego co dzieje się na serwerze oraz co będzie się działo w najbliższym czasie.

Reklamę kanału na say globalnym serwera.

Oraz ciągły kontakt z Miła Administracją serwera.

 

 

****Co mam podejmując z wami kampanię?****

 

 

Otórz jeżeli zdecydujesz się podjąć z nami kampanię i wybierzemy cię będziesz traktowany jako część załogi serwera i miał wgląd do jego wydaż.

 

 

 

****Wzór****

 

 

Wzór Podania:

 

 

1.Imię:

2.Nick w grze:

3.Nick na yt:

5.Liczba widzów:

6.Czy chcę wspułpracować:

7.Link do kanału:

H@ Serwera VeniceCraft

Opublikowano

1.Imię:Kacper

2.Nick w grze:youarekox

3.Nick na yt:RazorPlayGame

5.Liczba widzów:1

6.Czy chcę wspułpracować:Pewnie

7.Link do kanału:

Opublikowano

1.Imię:Krystian

2.Nick w grze:Kosek999

Nick na yt:Kilka

Liczba widzów:okolo 1 tys

6.Czy chcę wspułpracowac
:W zależności ile te slowa znaczą dla was

7.Link do kanału:Na pw i po rozmowie

Ps:Nie macie wieku wpisanego ani ile kto zajmuje sie kreceniem fi i jakimi programami sie obsługuje :/ Jak cos pw.

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Opublikowano

wspułpacować

 

najpierw szkoła i ortografia później serwery. Co 2 zdanie błąd..

 

//down.

Chodziło mi o założyciela tematu..

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Spoko :) Dzięki że napisałeś nie miałem czasu sie bawić w pisanie ortograficzne mam jeszcze kilka zajęć :)

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Uczeń
Opublikowano

Kolego.. Najpierw odwiedź szkołę... Lekcję języka polskiego najlepiej..

A tak na poważnie: jeżeli szukasz poważnej współpracy to może najpierw zadbaj o własny wizerunek? Błędy troszkę kiepsko świadczą o autorze...

Pozdrawiam :)

 

 

PS. Najbardziej mnie śmieszy, że wszyscy powielili błąd w podaniach............. xDo.O

Opublikowano

Wiesz,ludziom to wisi czy jest błąd czy nie,albo po prostu myślą "To się tak pisze?Nie wiedziałem" i piszą błędnie,taka zasada większości,ktoś widzi że poprzednicy mają źle,aby się nie wyróżniać robią to samo.

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...