Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Teamu Na Serwer Survival+Cos ze Starozytnosci!


Leemon00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Będzie 20 slotów na Hostingu OwnSerwer.pl

Składkę mozna zaplacic poprzez SmS Oraz przelew (wiadomo ze Sms drozej)

Na serwerze Bedze klimat Sredniowiecza.

Będzie Stare Miasto pół zniszczone duzo pajęczyn itd.

Jesli Sredniowiecze to tez rangi.

-Chlop

-Mieszczanin

-Rycerz

-Szlachta

(Szlachta to Vip)

Serwer Będzie z Fabułą oraz NPC.

Do poprzednich rang zalicza sie jeszcze

-Moderator

-Admin

-HeadAdmin

-Wlasciciel

Niestety Składke (niewielka) musielibyscie wplacic.

Oczekuje!

-Znajomosci Ortografii.

-Umiejetnosci utrzymania klimatu Sredniowiecza

-Nie rozdawanie Itemków

-Lat 10+

-Skype (niekoniecznie mikrofon)

Przykład Podania! :

Nick w Mc -

Wiek -

Skype -

Mikrofon -

Staż w Mc -

Ogarnięcie Komend -

Poczucie Humoru -

Dlaczego ty? -

Od siebie -

Jaką Pozycje chcesz zając? -

Wolne Pozycje!

HeadAdmin

Admin

Moderator

Budowlaniec (Nie Płaci składki)

Podania Prosze Pisac Tu Lub Na PW!

Opublikowano

Nick w Mc -RodzynekPL

Wiek - 13,5

Skype - kaku2500x

Mikrofon - Tak

Staż w Mc - od Alpha 1.2.6

Ogarnięcie Komend - Dość Duże miałem swój serw nawet 2 Ogarniam 80% komend ale głowne essensial world guard i world edit znam doskonale

Poczucie Humoru - Tak mam

Dlaczego ty? - Umiem budowac robie wielkie projekty specjalizuje sie w stylu starożytnym,Renesansowym czyli zamki palace i różne inne rzeczy

Od siebie - Jestem miły i uprzejmy umiem sie zachować...... Lubie Grać w Noge

Jaką Pozycje chcesz zając? - Budowniczy najlepiej

Opublikowano

Zapisze cie ale najpierw musze znalezc Team. Napisze do ciebie :D (chcesz by to trwalo szybciej? Rozeslij ten link znajomym )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...