Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szyybko i przyjemnie zdobywamy yang sztabki - Elite MT2


Zbuntowana89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qldjorvsbp9s.png

 

Elite Mt2 podobnie jak niektóre serwery cechuję się tym, iż podczas naszej przygody posiadamy możliwość zdobycia yang sztabek złota o wartości 2 kk, 5 kk, 10 kk. Jednak należy pamiętać ilość wypadających sztabek zależy wyłącznie od naszego szczęścia w danym dniu. Aby rzeczywiście stać się w pełnej gotowości biznesmenem musimy poddać się długiej drodze przetrwania podczas której spotkają Nas różne niespodzianki.

 

W dzisiejszym poradniku postaram się Wam przekazać myślę, że cenną wiedzę przede wszystkim dla początkujących graczy dotyczącą : gdzie najlepiej dropić yang sztabki a także co powinniśmy zbierać podczas naszych walk z wysłannikami złej strony w celu również uzyskania środków finansowych - yang.

 

 

 

25sf3ldculvu.png

  • Yang Sztabki możemy sprzedać u wybranego handlarza w grze ale musimy liczyć się z tym, że nie otrzymamy całej wartości, gdyż przy sprzedaży zostanie potrącona wartość 3%.
     
  • Yang Sztabki możemy sprzedać w swoim sklepie za równowartość sztabki ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Należy czekać aż znajdzie się gracz chętny w celu kupna
     
  • Yang Sztabka 500 kk, występuje na serwerze bug, który polega na tym gdy chcemy sprzedać sztabkę u wybranego handlarza pokazuje się wartość 0 kk i dlatego nie martw się tym i sprzedaj sztabkę normalnie, otrzymasz całą wartość

 

 

uyore1qspjwt.png

Bonus 20% Szans na podwójną ilość przedmiotu w eq ( kolczyki, bransoleta ),

Bonus 20% Szans na podwójną ilość yang ( naszyjnik, tarcza, buty )

Rękawica Złodzieja

 

 

 

l0a7qtayl4d2.png

 

 

 

dr5x8xyxlftk.png

Start w każdej grze wydaje się Nam trudny, lecz tutaj Nam to nie grozi. Rozpoczynamy naszą przygodę oczywiście od poziomu pierwszego naszej postaci ale skupiając się na temacie najlepszym miejscem do dropu yang sztab jest miasto pierwsze a dokładniej:

 

 

jinnom1.jpgshinso.jpgchunjon.jpg

 

3r8l0nclau7m.png

Następnym przystankiem naszej przygody będzie Dolina Orków. Tutaj miejsce zależy wyłącznie od Nas a mamy do wyboru aż trzy. Według starej zasady każe królestwo ma swój wyłącznie spot ale nikt już dawno się do niej nie stosuje. Miejsca przedstawiają się następująco:

 

awgaibi32lih.jpg

 

12rsun34jr05.png

Punktem kolejnym naszej wyprawy jest Świątynia Hwang do której możemy wejść od Doliny Orków strony. Tutaj wybór mamy większy. Im więcej miejsce tym lepszy efekt i spokojne zdobywanie. Otóż miejsca przedstawiają się następująco :

 

 

cd7hgctwf70a.jpg

 

6wywnida5oib.png

Teraz wybierzemy się w mroźną pokrytą lodem i śniegiem krainę która zwie się Góra Sohan. Niestety tutaj wyłącznie mamy do czynienia z jednym miejscem, gdzie najlepiej można uzyskać yang sztabki a przedstawia się ono następująco :

 

5yrxu8t0oqws.jpg

 

buuytcs7i0h7.png

A teraz zawitamy w niebezpieczne, pełne trujących pająków Lochy. Kwestia tutaj pozostaje wyłącznie dla waszego uznania, gdyż wybór tu już jest ogromny. Spot za spotem wszędzie pogania. Tutaj każdy wie jak wygląda pająk, więc mapy dodawać nie będę ale ze swojej strony polecam najlepiej udać się na tzw. Szpony.

 

 

 

PORADNIK W TRAKCIE EDYCJI, PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ I CIERPLIWOŚĆ

/Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ciekawy i estetyczny poradnik na zarobienie na siebie samemu :>

Tutaj macie jeszcze poradnik napisany przez Majkena jak dobrze zarobić na Elite.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/571854-tutzarobek-na-elitemt2priv-serwerach/

 

Przydatne ;)

Opublikowano

Ładnie przejrzyście kolorowo :) Dobry Tut. Był podobny ale bez tych innych miejsc. Ale mimo wszystko to dla początkujących.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...