Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MasakraKwadratów![Premium] [WL] [LifeMC] Niema LWC! Zapraszam!


Jestemmadry123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMasakraKwadratówDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: Podam na PW po dodaniu

de2zjo.gifTyp Serwera: HardCore

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Tak

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

LifeMC

1337425578-U363900.png

Jestemmadry123

1337425590-U363900.png

Na serwerze niema LWC!

 

Na serwerze panuje mila atmosfera.

Wzór Podania na WL!

Nick:

Wiek:

Imie:

Cos o Sobie (Min 3 zdania):

Kanał YT:

Bedziesz Krecic Filmy na YT?:

 

 

1336669726-U363900.png

mca.png
Opublikowano

Nick: abiyan

Wiek: 18

Imie: Arkadiusz

Cos o Sobie (Min 3 zdania): hmm. Pojęcie o mc mam b. duże. Gram w nią od alpha tych początkowych, zamkniętych jeszcze.. Gdzieś może już grałeś? Tak, gościnnie wystąpiłem na KW s1., tworzyłem espace dla Madzi. Myślę, że chciałbym pograć na jakimś serwerze, gdzie jest dużo ludzi, miła atmosfera. Zero gimbazy. Ala Kwadratowa, gdyż teraz już nie nagrywam, to nie mam wstępu do s2, zresztą zakończyłem przygodę tam, po rozmowach z skiem. To by było tyle.

Kanał YT: zamknięty od około 4msc.

Bedziesz Krecic Filmy na YT?: na razie nie. Jeżeli serwer będzie stał min. msc+ może coś nakręcę, może wrócę do kręcenia. Nie wiem, na tą chwilę nie.

Opublikowano

Nick:Solak

Wiek:15

Imie:Patryk

Cos o Sobie (Min 3 zdania):Jestem miły, pomocny i kreatywny. Interesuję się grafiką komputerową oraz piłką nożną. Gram w takie gry jak: League Of Legends, Minecraft, World Of Warcraft i pare innych.

Kanał YT:

Bedziesz Krecic

Filmy

na YT?:Tak, jeśli serwer się rozwinie.

90172b5a229214a431a4352c66865e89.jpg

Opublikowano

Nick:Makos18

Wiek:18

Imie:Paweł

Cos o Sobie (Min 3 zdania):Jestem osobą ogarniętą , szanuje prace innych i lubie kopać w kopalniach "Minecraft". Gram w minecraft od ok 1 rok bardzo mi się spodobała także serv z modami. Jestem osoba koleżeńską zawsze moge pomóc.

Kanał YT: Niemam

Bedziesz Krecic Filmy na YT?: Nie

Czekam na odpowiedz z niecierpliwościa.

Opublikowano

Nick: Kosek999

Wiek: 21

Imie: Krystian

Cos o Sobie:Gracz mmorpg ,minecraft jak i tekita. Kilka własnych serwerów mc jak i innych gier. Muzyk i Uzytkownik konta yt gdzie jest kilka fimików z różnych gier.

Dlaczego wasz serwer: Kilku administratorów to dobra organizacja, a serwer nowy jeszcze nigdy nie stawiany ma duze szanse plus do tego kilka reklam na youtube itp z poczatka servera i mozna dokupywac kilkanascie slotów wiecej :)

Tak że czekam na odp i pozdrawiam.

Kanal Yt: Oczywiście mam :)

Ps:Chetnie do robienia reklam i filmików serwerowych.

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Opublikowano

Nick:Kogut

Wiek:16

Imie:Adam

Cos o Sobie (Min 3 zdania):Hmm interesuje sie Minecraftem gram od Alpha.Rozwijam sie w rapie (sam rapuje i freestajluje). I powoli ogarniam promotora szuka,;P

Kanał YT:Mam

Bedziesz Krecic Filmy na YT?:Tak mam taki zamiar;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:itstime95

Wiek:16 prawie 17

Imie:marek

Cos o Sobie (Min 3 zdania): Szukam wyzwani. Lubie kwadratowa masakre. Lubie krecić filmiki na YT

Kanał YT:Mam

Bedziesz Krecic Filmy na YT?:Na 90% bede

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nick: Pawixxx

Wiek: 9999999999

Imie: Pawel

Cos o Sobie (Min 3 zdania): Lubie PLACKI. Lubie robici blendy ortograficzne. Nie umiem napisaci tszeh zdani.

 

RHrrrrrre

he

h

e

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...