Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BUG] Trick na zwiększenie szybkości statku


Pedro^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahoj

Z tego co wyczytałem na innych forach istnieje bug na prędkość.

Na czym on polega ?

Nie będę się rozpisywał tu na forum gdyż admini patrzą :rolleyes:

Napisz do mnie prywatną wiadomość a ja ci wyśle bug ( o ile jeszcze działa)

To wszytko.

Jeżeli uważasz że moja wypowiedź była:

*zrozumiała

*pomocna

*przydatna

 

Oraz że moje tematy są dobre , jesteś w stanie z nich coś wyczytać oraz ,że pomogły rozwiązać Twój problem to:

 

Daj tego PLUSA ;)

 

Niby nic, ale motywuje do dalszej pracy

Opublikowano

A może dokładniej? Admini z seafight nie patrzą tu. -.-

 

jest potrzebny kamień pośpiechu i coś jeszcze i działa to tylko do topki lub wylogowania się potem można to od nowa zrobić

Opublikowano

Kamień pośpiechu kupisz w zakładce "przedmioty specjalne" podczas hh , mhh

Proszę o nie pisanie w temacie.

Priv i wyjaśniam na czym to polega.

 

Ba patrzą :)

Jeżeli uważasz że moja wypowiedź była:

*zrozumiała

*pomocna

*przydatna

 

Oraz że moje tematy są dobre , jesteś w stanie z nich coś wyczytać oraz ,że pomogły rozwiązać Twój problem to:

 

Daj tego PLUSA ;)

 

Niby nic, ale motywuje do dalszej pracy

Opublikowano

szczerze mówią to i tak BP już wie o tym bugu,a po za tym to nie ingeruje w kod gry więc bana za to nie można dostać ponieważ po każdej topce lub wylogowanie się z mapy to już nie działa i trzeba od nowa to robić

Opublikowano

Bug ma to samo zastosowanie jak np można było włączyć jednocześnie sokole oko i deszcz odłamków lub używać ognia maskującego który się nigdy nie kończy :) Ten bug w porównaniu do buga na szrapnele , złoto to "Pan Pikuś"

Jeżeli uważasz że moja wypowiedź była:

*zrozumiała

*pomocna

*przydatna

 

Oraz że moje tematy są dobre , jesteś w stanie z nich coś wyczytać oraz ,że pomogły rozwiązać Twój problem to:

 

Daj tego PLUSA ;)

 

Niby nic, ale motywuje do dalszej pracy

Opublikowano

Bug ma to samo zastosowanie jak np można było włączyć jednocześnie sokole oko i deszcz odłamków lub używać ognia maskującego który się nigdy nie kończy :) Ten bug w porównaniu do buga na szrapnele , złoto to "Pan Pikuś"

 

tak samo było też z teleportami których nie pobierało, to działa niby na zasadzie lagu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...