Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakim językiem najłatwiej zaprogramować "wysyłarkę" e-maili.


lajT.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Szukając tutoriali związanych z tematem przypomniało mi się dawne forum, MPC. Nie mogąc znaleźć tutoriala postanowiłem założyć konto i napisać właśnie ten temat. O co mi chodzi? Mianowicie: chcę wiedzieć w jakim języku napisać coś na wzór wysyłarki danych na naszego maila:

http://i.imgur.com/WdJ5H.jpg; http://i.imgur.com/c9SCv.jpg; http://i.imgur.com/VodlU.png i tym podobne (Metin to najłatwiejszy przykład). Chcę stworzyć coś na wzór: "wpisujemy login, hasło i klikamy "chcę otrzymać 2kk" - i właśnie pod ostatnim przyciskiem kryło by się "wyślij text1 i text2 na adres [email protected]" tylko, że do innej gry. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi, oraz, że szybko pomożecie. (Jak znacie tutki z tym związane, chętnie wezmę - uczę się dopiero.)

Opublikowano

Złodziej z jednym postem. Komedia.

 

@Down

Programowanie jak najbardziej jest dla każdego. Kradzież już nie.

Opublikowano

Złodziej z jednym postem. Komedia.

Założyłem to konto aby się o tym dowiedzieć, czy żeby zaczynać programować trzeba mieć 900 postów na MPC? :/

Opublikowano

@up nikt ci nie powie jak Kraść... mógłbyś mieć nawet 10000+ Postów, gdybyś sam się nauczył języka, danych funkcji potrzebnych do stworzenia tego to byś to zrobić... Nikt ci gotowca nie da...

Ps. Nie radzę ci coś takiego robić bo przez kabel / antene może ci każdy do chaty wpaść -.-

Ps2. W internecie nie jest tak jak myślisz tzn. Możesz sobie kraść Loginy, itp i nikt ci nic za to nie zrobi...

Opublikowano

@up nikt ci nie powie jak Kraść... mógłbyś mieć nawet 10000+ Postów, gdybyś sam się nauczył języka, danych funkcji potrzebnych do stworzenia tego to byś to zrobić... Nikt ci gotowca nie da...

Ps. Nie radzę ci coś takiego robić bo przez kabel / antene może ci każdy do chaty wpaść -.-

Ps2. W internecie nie jest tak jak myślisz tzn. Możesz sobie kraść Loginy, itp i nikt ci nic za to nie zrobi...

Eh, nie rozumiesz. Nie chcę gotowca, chce pomoc. Poza tym, nie moja wina, że ludzie będą korzystać z programu z widocznym napisem "Autor programu nie odpowiada za szkody wyrządzone przez program", i do tego... Sami chcieli, ja ich bym do "cheatowania" nie zmuszał.

Opublikowano

Ten tutorial kiedyś był nawet na mpc ;)

Wystarczyło znać podstawy tworzenia stron :)

Miałem taką własną nawet na hostingu za.pl bodajże ;)

W HTML mam kod na takie coś, że zapisuje mi wpisane dane na serwer. Ale chcę mieć takie coś w programie. :P

Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Zdekompiluj gotowca i sobie pozmieniaj, złodziej yebany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...