Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia]Usunięcie 'Lubiane' z profilów


b4rt4z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam taką propozycje żeby usunąć 'Lubiane' z profili użytkowników

 

 

1350832850-U384748.png

 

 

bo tak na prawdę pokazują to samo co to:

 

1350832903-U384748.png

 

 

a gdy chcemy je otworzyć to niema tam nic

 

1350832940-U384748.png

 

 

 

więc krótko mówiąc są one bezużyteczne.

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Jesteś w błędzie to nie jest to samo. W "Lubiane" są lubiane posty przez nas, natomiast w tym drugim spoilerze jest ilość laików, które mamy.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Jestem za tym, aby to naprawić, bo czasem może to być przydatne np. dla gimbusów, którzy kiedyś dawali koledze lajki potem sie pokłócą po jeden drugiemu ojebie konto w Metjinie, to potem będzie widział przy których postach dał mu lajki, i będzie odznaczał lajki czyli Nie Lubię i reputacja mu spadnie.. straszne ;o !

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

@TheJeron

może takie było główne założenie tego...

ale na chwile obecną jest tam to samo

bo przecież nie u każdego ilość lubianych (przez niego) postów jest równa ilości lajków które on posiada... o.O

 

@Heniuś

No właśnie o tym mówię żeby to usunęli :P

 

@Connor

w sumie to usunąć/naprawić to już zależy od adminów :P

 

PS:takie straszne że aż strach się bać xD

 

hłe hłe.... :P xD:D

 

 

@Kaś & Bambos

Poczekamy zobaczymy :P

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

By prowadzić forum trzeba mieć zapał.

kokosz się wypalił i forum jest bo jest a reszta administracji ci co się znają olewają a reszta nie umie tego naprawić.

Wiele rzeczy na forum jest do naprawy akurat to Lubiane jest najmniej ważne ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jestem za usunięciem. Nawet jakby zostało naprawione to jest to zbędne. Lepszy bajerek byłby z wyświetlanymi naszymi "popularnymi" postami i tematami. :)

Opublikowano

Ja jestem za usunięciem nie potrzebne tutaj dwa takie same lubiane i do tego gdy jeszcze jedno nic nie pokazuję.

Opublikowano

Jesteś w błędzie to nie jest to samo. W "Lubiane" są lubiane posty przez nas, natomiast w tym drugim spoilerze jest ilość laików, które mamy.

Ta, tylko po co to, jak nie działa?

wyjasnione

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...