Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Seed Wysepki na której powstała "Kwadratowa Masakra"


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba każdy wie co to Kwadratowa Masakra?

I każdy by chciał coś pobudować sam, z kumplami na takiej wysepce jak oni zaczynali...

 

 

Co się na tym seedzie znajduje?

-Wysepka

-Drzewo

-Troszkę trawy (z niej nasionka)

-Trzcina

-Piasek

-Woda ;]

-Suuuuuuuuper kopalnie, a w nich MobSpawner!

 

 

 

 

A więc nie pieprze już głupio

Seed to:

 

2475069397829075708

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

To nie jest poprawny seed.

Seed masakry to <ciach>

 

// edit

 

Nie chcecie to nie podajemy ;)

Oficjalny profil Craftserve.pl

 

Nie załatwiamy spraw na PW - piszcie do supportu za pomocą formularza na naszej stronie.

Wszystkie nasze serwery można testować przez 24h za darmo, bez żadnych zobowiązań i kombinacji - wystarczy utworzyć serwer.

Opublikowano

Craftserve, ty idź tam sobie lepiej na tą swoją serwerownie.

 

Ten seed który ja podałem jest poprawnym seedem kwadratowej masakry.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Ehh, gimbusy.

Ty my hostujemy masakrę od samego początku.

Ten seed został skopiowany bezpośrednio z pliku server.properties i generuje dokładnie taką mapę jak na kwadratowej masakrze.

Oficjalny profil Craftserve.pl

 

Nie załatwiamy spraw na PW - piszcie do supportu za pomocą formularza na naszej stronie.

Wszystkie nasze serwery można testować przez 24h za darmo, bez żadnych zobowiązań i kombinacji - wystarczy utworzyć serwer.

Opublikowano

PawelJePora, pewnie masz jakąś spację przed seedem czy coś.

 

Craftserve, owszem jestem z gimnazjum, masz coś do tego?

Widać chuj sie znasz, tak sie sklada ze mam kontakt z Rezim, i on POTWIERDZAŁ że to jest seed kwadratowej.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

jasne jasne ellanore .. Jak masz kontakt z rezim to ja święty jestem.

 

spróbuje tego seed'a na single jak wypali to ide z tym na mój serwer

 

//edit : tak to jest seed z masakry wrzuciłem to na single i mam wysepke drzewko :)

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Seed poprawny, sprawdzony :) Oczywiście seed jest na singleplayer a nie ma multiplayer, aby wgrac na mp nalezy wygenerowac ja na singlu i jebn*ć na multiplayer, dzieki stary :D

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ten seed to podal ellanore jest podobny ale nie jest z kwadratowej masakry, i co z tego ze znasz Reziego ale komenda /seed i tak byla zablokowana bo napisal tak Mandzio :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...