Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CharismeServer|Wojny Gildii|Frakcje|0 Lagow|50 Slotow


carlVX0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-724469-0-50528300-1350819726_thumb.gif

Szukasz serwera, na którym mógłbyś pograć bez obawy o lagi,

gdzie administracja nie będzie bezczynna na twoje prośby (jeśli nie są one czymś w stylu "Daj vipa za free"

:D),

to jest serwer dla ciebie!!!

Podstawowe informacje:

IP: 192.166.218.78:25565

TYP: Wojny Gildii

ADMINISTRACJA: Właściciel CarlVX0, Właściciel AdrianQu, Administrator Woojsman, Administrator MrPatryk

SLOTY: 50

TeamSpeak: ts3.stepdub.pl

Aby zdobyć diamenty trzeba kopać kamień!

Szansa na zdobycie diamentu z kamienia to 0,2%

SS'y

post-724469-0-84268500-1350823486_thumb.png

post-724469-0-90134900-1350823511_thumb.png

post-724469-0-00096600-1350823522_thumb.png

post-724469-0-94289500-1350823532_thumb.png

post-724469-0-27217500-1350823552_thumb.png

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spawn - Zje**** Administracja - Nieogarniająca... Wiek administracji - 13 lat O_O Ogólna ocena - Masakra _._ NIE POLECAM , ODCHODZIC OD TEGO Z DALEKA :)

Szukam osoby która mi zrobi Sygnaturę. PW :)

Opublikowano

Co ty pierdo..

Serwer zajebisty !

Tak jak lubie Soft-Survival !

Polecam wszystkim !

Na serio zajebiście timber mod :] .

Jest zajebiście wbijać all !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

kAcAMaM powiedz dokładnie kto z administracji jest nieogarnięty a zrobi z daną osobą porządek. Oczywiście przydało by się ss , ale zdziałać mogę coś i bez tego, ponieważ dla mnie priorytetem jest to, aby gracz był zadowolony, więc jeśli jakiś administrator jest "nieogarem" to zrobi z nim porządek.

Opublikowano

Na serwer został dodany craftbook (kiedyś pod nazwą falsebook) , na razie gracz może robić jedynie [GATE] , ale pamiętajcie aby zrobić bramę należy ułożyć ją całą płotkami, kratami lub szkłem (płaskim), informuje o tym, ponieważ kiedyś wystarczyło zrobić jeden poziom np. płotków!

Opublikowano

Serwer Zajebist* Administracja Ogarnieta Ludzie Grający Też są mili(Niektorzy xDD)

 

Polecam Serwer

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

So yes. I like this server... <3

Powrót do relaizmu...

Serej jest super, administracja jest miła i ogarnięta.

A gracze... większość miła i ogarnięta ale co do niektórych to wiecie... dzieci kukurydzy >.< ale mniejsza o to

POLECAM SERDECZNE :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...