Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Zwiększenie limitu dostępnych pkt. w statusie.


kier0wnik!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry

Zrobiłem dif'a i proszę o przetestowanie albowiem nie mam serwera na którym mógłbym testować, ma on zamiar zwiększyć dotychczasowy limit max dostępnych

pkt do stat 375 na 1020

 

game_r2089M_32
00034AD2: 77 FC
00034AD3: 01 03

 

 

max można mieć 375 a powinno być 1020 (dla priwów z 255 lv max ; d)

 

nie wiem czy dobrze znalazłem ,w ApplyPoint zmieniłem

4funmt2.pl

Opublikowano

czyli publikuje dif'a którego ktoś z userów ma przetestować bo nie wiem czy jesteś ślepcem czy analfabetą ale napisałem już coś czego powtarzać nie będę

4funmt2.pl

Opublikowano

czyli publikuje dif'a którego ktoś z userów ma przetestować bo nie wiem czy jesteś ślepcem czy analfabetą ale napisałem już coś czego powtarzać nie będę

Nie prościej samemu przetestować, opublikować i mieć spokój ? :O

@down

niedoczytanie moje.

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

Bawisz się w panią Kasię że wrzucasz i nie sprawdzasz ? Wróć mnie tutaj jak sprawdzisz czy to działa i w jakiś sposób potwierdzisz - sio!

 

umarł

Opublikowano
Bawisz się w panią Kasię że wrzucasz i nie sprawdzasz ? Wróć mnie tutaj jak sprawdzisz czy to działa i w jakiś sposób potwierdzisz - sio!

Jak mam Cię tutaj wrócić ?

4funmt2.pl

Opublikowano

Ano tak, zapomniałem że ludzie już tak nie mówią ... Więc wypierdalaj sprawdzić czy to działa i wróć się podzielić informacją a nie bez sensu robisz tematy ...

 

umarł

Opublikowano

nie chce mi się dalej drążyć tego tematu pusty dzbanie jak mam kurwa sprawdzić skoro POWTARZAM

albowiem nie mam serwera na którym mógłbym testować

No chyba że znasz sposób aby na MACu mi poszedł metin ...

4funmt2.pl

Opublikowano

nie chce mi się dalej drążyć tego tematu pusty dzbanie jak mam kurwa sprawdzić skoro POWTARZAM

 

No chyba że znasz sposób aby na MACu mi poszedł metin ...

Uważaj na słowa skarbie ;)

 

umarł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...