Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podnoszenie Itemów Które Nie Dropły Dla Ciebie


matrix1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Widze jest mowa o PickUp ale w którym hacku dziala on ze podnosi cudze itemki?? bo w 5.0 MH dziala dobrze tylko ze podnosi wylacznie moje ;/

narutot.png
Admin Cienia
Opublikowano
tak .

close xD

Bawisz się w moda?

 

@Topic

Odpowiedź nie została udzielona, temat otwieram.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Panowie takie gadanie mało komu pomaga.

Po kazdym restarcie ze strachem spr. czy działa.

Takimi pytaniami i odpowiedziami mozemy tylko przyspieszyć ten proces...

Opublikowano

@UP sorki, że pytam, ale o Co Ci chodzi? Możesz powiedzieć? TO taki tylko spamik ?

Po kazdym restarcie ze strachem spr. czy działa.
O co w Tym chodzi ? Mowisz cos na nas, a sam spamujesz, nie wiadomo z jakiego powodu, i nie na temat!

 

Strach sie bac...

Opublikowano

Po 1.

Załatw obejście do Metka i je wklej.Jest na FORUM

po 2 otwórz obejśćiem 2 metki

Zaloguj się na główne konto 1metkiem ,a drugim na ten sam serv i CH

idziemy 2 harem do 2 chara albo na odwrót i tym 1lvlem,tym 2 metkiem zapraszamy do pt,akceptujemy i tego chara z 2 metka wyłączamy,wylogowujemy

w MH 5.0 włączamy PickUp i już ;]

 

p.S

ja tak złapałem szkatke ripka i inne wartośćiówki xD

20 [\/]

50 [x]

100 [x]

150 [x]

200 [x]

 

Phobos - 45 [ON]

Metin2ol - 94 [OFF/4 ever]

 

Jak ja kocham kiedy używacie opcji ,,Szukaj''

Opublikowano

dig

umiesz czytac ?

on napisal zapytanie

pozwole sobie zacytować

 

czy on nadal dziala czy juz nie..?

 

więc odpowiedziałem TAK

co tu wiecej mowic co ? moze jakies wypowiedzi długie na pół strony bosko ...

 

niepotrzebny spam :s

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...