Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MinecraftUltimate[1.3.2][24/7][Survival][Dedyk][PvP][No-Wl][No-Hamachi][No-Premium]


ziomek39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostajemy przy 1.3.2 ze względu

na niestabilność serwera 1.4.2

 

Minecraft_Icon.png Dane serwera

Nazwa: MinecraftUltimate, Adres IP: 109.95.25.4

Poziom trudności: Trudny, Tryb: Survival, PvP: Tak

Potwory: Tak, dużo, Zwierzęta: Tak, mało

Biała lista: Nie, Premium: Nie, Sloty: 16

 

1-846459-560x95-2-FF5519-FFFFFF.png

 

Netherrack.png Nether

Serwer posiada też włączony nether, który na

serwerach jest często blokowany przez administratorów

ze względu na zużycie pamięci oraz mocy procesora.

My nie mamy się czego obawiać, no chyba, że samego netheru...

Witamy w piekle...

:O

 

TNT.png TNT

Lubisz zastawiać pułapki?

Drążyć tunele za pomocą materiałów wybuchowych?

Na tym serwerze nikt Ci tego nie zabroni!

1350811358_pencil_48.png Opis

Serwer MinecraftUltimate jestem serwerem typowo survivalowym,

bez zbędnych bajerów i wodotrysków, o zwiększonym poziomie trudności.

Nie ukrywajmy, że jest przeznaczony dla graczy lubiących prawdziwe wyzwania.

Serwer jeszcze do niedawna działał za pośrednictwem Hamachi i jak do tej pory grali na nim wyłącznie

moi znajomi, ale po podłączeniu stałego łącza stwierdziłem, że wypadałoby go zareklamować.

Powiedzcie o nim swoim znajomym!

Miłego grania! :)

 

teamspeak.png TeamSpeak3

Adres IP: 109.95.25.4:9987

Uważam, że gra wieloosobowa bez odpowiedniej

komunikacji całkowicie traci sens więc wszystkim graczom oddaje

do dyspozycji również serwer TeamSpeak3.

 

attention1.png Uwaga

Konta użytkowników nieaktywnych przez 30 dni są automatycznie usuwane!

Proszę osoby które nie mają nic konkretnego do powiedzenia

lub nie potrafiące się zarejestrować/zalogować o nie ocenianie serwera.

Chamstwem jest zaniżanie oceny serwera przez swoją głupotę.

Proszę także nie próbować "pomagać mi przy wgrywaniu pluginów" lub żebrać o opa.

Może mnie to jedynie zirytować, a zirytowany admin = zły admin.

Regulamin serwera znajduje się na tablicy przed spawnem.

 

icon.png Screeny

 

2012_10_21_21_47_04.png 2012_10_26_22_50_17.png 2012_10_28_12_01_04.png

1-846459-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png
Opublikowano

Ciężko wejść na serwer, raz mnie wywaliło, gdy próbuję się zalogować i na 100 % piszę poprawne hasło, to wyskakuje że logowanie nieudane.

Przejrzałem logi serwera i znalazłem przyczynę błędu.

Podczas rejestracji użyłeś komendy /register <hasło> <hasło>, przy czym poprawna forma to /register <hasło>.

Twoje hasło po prostu wpisało się do bazy jako hasło_hasło. :)

Poprawiłem już błąd ręcznie także możesz się zalogować normalnie podając hasło jeden raz.

Co do wywalania to zadziałało automatyczne zabezpieczenie po trzech błędnych próbach wpisania hasła.

Serwer z reguły ma pingi około 20ms więc na lagi nikt się nie skarży. :)

1-846459-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png
Opublikowano

Podbijam :)

 

Zmiany:

- aktualizacja wtyczek,

- szybsze zarządzanie pakietami,

- buforowanie mapy.

 

Zostajemy przy 1.3.2 ze względu na niestabilność 1.4.2

1-846459-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...