Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Ciekawa rozmowa z pracownikiem EA


binguj_1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za flag run nie ma reseta, za nemesis boosting jest, za innego rodzaju stat paddingi( nie wiem co to dokładnie oznacza ale chyba siedzenie we 2 na M-COM'ach) też reset. Natomiast jak boostowałeś i dostałeś bana/reseta to sie nie dziw, chyba że chciałeś się doinformować. a te botki z EA odpowiadają z formularzy i tak jakby każda rozmowa jest monitorowana... siada taki grubas przed komputerem, piszesz mu coś, on wita Cie Twoim imieniem (początek formularza) i potem jopi sie w formularze jak ma odpowiadać ble ble ble.

Opublikowano
a te botki z EA odpowiadają z formularzy i tak jakby każda rozmowa jest monitorowana...

Każdą rozmowę dostajesz na maila a sam agent ma ją zapisaną. Oni wszyscy odpowiadają ze skryptów.

Opublikowano

 

prawda czy sarkazm? sorry, nie skumalem CIe

 

 

to nie byl sarkazm podczas rozmowy czesto pod konie lc proponuja dodanie dogtaga na twoje konto ktoregos z limitowanej edycji np. razera lub przyjaciel dice.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...